کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 24 مرداد 1399

رییس سازمان امور مالیاتی اعلام کرد سازوکار دریافت اظهارنامه‌های مالیاتی در تعطیلات عید فطر

 رییس سازمان امور مالیاتی اعلام کرد  سازوکار دریافت اظهارنامه‌های مالیاتی در تعطیلات عید فطر

در حالی آخرین مهلت برای دریافت اظهارنامه‌های مالیاتی با تعطیلات عید فطر همراه شده که رییس سازمان امور مالیاتی در این رابطه تاکید کرد که این سازمان در تمامی این روزها به استثنای روز عید فطر، آماده دریافت اظهارنامه مودیان خواهد بود.

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني كانون سردفتران و دفترياران به نقل از خبرگزاي ایسنا، علی عسگری امروز - دوشنبه - در حاشیه اولین جلسه عمومی اعضای ستاد برنامه و شوراهای برنامه‌یزی برنامه ششم از دریافت دو میلیون و 31 هزار اظهارنامه مالیاتی خبر داد.

 

وی با اشاره به مجموع پنج میلیون نفر مودیانی که باید اظهارنامه‌اشان را به سازمان امور مالیاتی ارائه کنند، گفت: این در حالی است که معمولا 60 درصد مودیان اظهارنامه‌های خود را در هفته آخر مهلت تعیین شده، یعنی تا پایان 31 تیرماه ارائه می‌کنند.

 

رییس سازمان امور مالیاتی با اشاره به همزمانی آخرین مهلت ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی با تعطیلات عید فطر اظهار کرد: با توجه به اینکه بخشی از مودیان هنوز اظهارنامه‌های خود را به سازمان امور مالیاتی ارائه نکرده‌اند، سازمان در این چند روز فعال است و فقط روز عید فطر تعطیل خواهد بود. بر این اساس اگر روز شنبه، عید فطر اعلام شود سازمان امور مالیاتی روزهای پنج‌شنبه، جمعه و یکشنبه آماده دریافت اظهارنامه‌های مودیان است.

انتهای پیام

تاریخ ارسال خبر: 
94/4/24