کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 09 اسفند 1398

سخنگوی کانون سردفتران: اعضای کانون سردفتران و سران دفاتراسنادرسمی در راهپیمایی22بهمن حضوری گسترده خواهند داشت

عضو هیات مدیره و سخنگوی کانون سردفتران و دفتریاران با تاکید بر گرامیداشت دهه مبارک فجر با توجه به ماه محرم الحرام گفت: اعضای کانون سردفتران و سران دفاتر اسناد رسمی در راهپیمایی 22 بهمن حضوری گسترده خواهند داشت.
به گزارش خبرنگار کانون سردفتران و دفتریاران، محمدرضا دشتی اردکانی با تاکید بر لزوم توجه هر ساله و روز افزون به سالگرد حماسه پرشور انقلاب اسلامی اظهار داشت: حماسه بیاد ماندنی که سالها پیش، از سوی رادمردان و شیر زنان کشورمان رقم خورد چنان اهمیت و منزلتی دارد که هر ساله از سوی مردم شهید پرورمان ارج نهاده می شود.
وی با بیان اینکه یاد و خاطره فداکاران انقلاب شکوهمند اسلامی و امام راحل(ره) هرگز از اذهان ملت شریف ایران پاک و کمرنگ نخواهد شد بر لزوم یادآوری آن روزهای پر شور و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل تاکید کرد.
دشتی اردکانی با گرامیداشت ماه محرم الحرام یاد آور شد که امسال و به مناسبت این ماه باید گرامیداشت انقلاب اسلامی متناسب با ماه محرم برگزار شود.
عضو هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران، ضرورت حمایت همه جانبه و پرشور از مقام معظم رهبری در همه عرصه ها و دوران ها را اصلی اساسی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی دانست و بر این پایبندی تاکید کرد.
سخنگوی کانون سردفتران و دفتریاران با بیان اینکه هرساله بیانیه ای از سوی این کانون و به مناسبت ایام دهه مبارک فجر منتشر می شود، از صدور بیانیه در سال جاری خبر داد و گفت: اعضای هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران، سران دفاتر اسناد رسمی، دفتریاران و پرسنل دفاتر اسناد رسمی در کشور چون سالهای گذشته با حضور در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن، با امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید پیمان خواهند داشت.
انتهای پیام