کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 22 فروردين 1399

واکنش کانون سردفتران و دفتریاران به مطلب غیرواقعی با عنوان " 13 نکته کاربردی درباره سردفتر اسنادرسمی و مرجع رسیدگی به تخلفات آنان"

واکنش کانون سردفتران و دفتریاران به مطلب غیرواقعی با عنوان " 13 نکته کاربردی درباره سردفتر اسنادرسمی و مرجع رسیدگی به تخلفات آنان"

كانون سردفتران و دفترياران به مطلب غيرواقعي با عنوان " 13 نكته كاربردي درباره سردفتر اسنادرسمي و مرجع رسيدگي به تخلفات آنان" واكنش نشان داد.

 

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران،‌به دنبال انتشار مطلبي با عنوان " 13 نكته كاربردي درباره سردفتر اسنادرسمي و مرجع رسيدگي به تخلفات آنان" توسط يك مشاور حقوقي و سرمايه گذار املاك، روابط عمومي كانون متني را تهيه و ارسال كرده است.

 

متن اين نامه به اين شرح است:

 

جناب آقاي محمود حقيقت طلب

مشاور محترم حقوقي و سرمايه گذاري املاك

 

باسلام

  احتراما متن مرقومه جنابعالي تحت عنوان " 13 نكته كاربردي درباره سردفتر اسنادرسمي و مرجع رسيدگي به تخلفات آنان" منتشر شده در وبلاگ شخصي و تلگرام ملاحظه گرديد.

از آنجايي كه مطالب انتشار داده شده علاوه بر نقد هرگونه مبناي حقوقي و قانون واجد جنبه جزايي و به عنوان اتهام به جامعه سردفتري قابل تعقيب در مراجع ذيصلاح قضايي مي‌باشد، ضمن اظهار تاسف از اطلاعات ناصحيح شخصي با عنوان دكترا از تغييرات عمده مقررات ثبتي و دفاتر اسنادرسمي و جايگزيني ثبت آني به جاي ثبت سنتي، ‌قطعا عدم امكان وقوع تخلفاتي كه بدون حسن نيت به سران محترم دفاتر اسنادرسمي منتسب گرديده است. ضرورت دارد پس از مطالعه كافي و نتيجه گيري صحيح، نسبت به اصلاح مطالب موهن اقدام نمايند.

بديهي است در غير اينصورت كانون سردفتران و دفترياران و هر يك از دفاتر اسناردسمي حق شكايت در مراجع قضايي و انتظامي را براي خود محفوظ مي دارند.

امير گودرزي

قائم مقام رابط عمومي

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
96/01/26
پیوست (فايل ضميمه)اندازه
-طلب.jpg330.51 کیلوبایت