کانون سردفتران و دفتریاران

دوشنبه, 28 خرداد 1397

 

آدرس كانال ما در پيام رسان ها
تلگرام @notary_ir

اينستاگرام notary.ir

سروشnotary_ir

گپ notary_ir

آي گپ notary_ir

آپارات notary_ir

بازخوانی فرآیند خدمات ثبتی و افزایش بهره­ وری با استفاده از فن آوریهای نوین در سازمان ثبت اسناد واملاک کشور

بازخوانی فرآیند خدمات ثبتی و افزایش بهره­ وری با استفاده از فن آوریهای نوین در سازمان ثبت اسناد واملاک کشور

رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور گفت: بازخوانی فرآیند ارائه خدمات ثبتی وافزایش بهره وری با استفاده از فن آوریهای نوین و ارائه خدمات غیر حضوری مورد تأکید است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني كانون سردفتران و دفترياران به نقل از پرتال سازمان ثبت، رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور گفت: بازخوانی فرآیند ارائه خدمات ثبتی وافزایش بهره وری با استفاده از فن آوریهای نوین و ارائه خدمات غیر حضوری مورد تأکید است.

 

دکتر "احمد تویسرکانی " درجلسه شورای سیاستگذاری سازمان با اشاره به دیدار مدیران عالی دستگاه قضایی با مقام معظم رهبری و درتشریح فرمایشات معظم له ، موضوع ارتقاء دستگاه قضایی در سایه برنامه ریزی و عملیاتی کردن سریع برنامه را از جمله نکات مهم برشمرد.

 

وی از مدیران وکارکنانی که در طی مدت کوتاهی ، کاداستر شهری را به سامان رسانده و با تبدیل اسناد مالکیت قدیمی به اسناد مالکیت جدید؛ که تحت کاداستر صادر می شود ،گام مهمی در جهت خدمت رسانی برداشته اند، قدردانی کرد.

 

وی ارزیابی مثبت ریاست معظم قوه قضاییه را از این اقدامات که در گزارش تقدیمی د رمحضر مقام معظم رهبری به آن اشاره داشتند را، سرمایه بزرگی برای سازمان ثبت دانست.

 

معاون قوه قضاییه به ایجاد بستر نرم افزاری وسخت افزاری پذیرش غیر حضوری ثبت شرکتهای تجاری و مؤسسات غیر تجاری در سازمان ثبت که قریبأ راه اندازی می گردد، اشاره نمود و نظارت و اهتمام مدیران را در اجرای کامل این پروژه خواستار شد.

 

رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور د رادامه با تأکید براهمیت الکترونیکی شدن استعلامات بین دفاتراسناد رسمی وادارات ثبتی ،این اقدام را گام نخست ثبت آنی معاملات دانست و بر نظارت وپیگیری مدیران برای اجرای کامل این پروژه تأکید کرد.

 

تویسرکانی از کلیه معاونین و مدیران سازمان خواست؛عملکرد تمامی واحدها وادارات تحت مسئولیت خود رابه صورت ماهیانه و دقیق ، گزارش داده و دفتر برنامه ریزی سازمان، میزان پیشرفت برنامه ها وسیاستهای تعریف شده را به صورت دقیق ارزیابی و اعلام نماید.

 

دراین جلسه کارگروه بررسی و ارائه فراخوان عمومی برای تبدیل اسناد مالکیت قدیمی به اسناد مالکیت کاداستری ،تشکیل و گزارش اقدامات کارگروه استاندارد سازی فرایند ثبت آنی اسناد رسمی تشریح شد.

انتهاي پيام