کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 03 اسفند 1397

نصب دوربین مداربسته و سیستم حفاظتی با 25 درصد تخفیف

 

نصب دوربین مداربسته و سیستم حفاظتی با 25 درصد تخفیف

 

به اطلاع همکاران محترم می‌رساند "شرکت به نگاه عصر" به شماره ثبت 179494 واقع در تهران، شهرک ژاندارمری- بلوار جانبازان– ساختمان پردیسان- طبقه 3 – واحد 13 و تلفن 44225437 آمادگی خود را جهت نصب دوربین مداربسته و سیستم حفاظتی با 25 درصد تخفیف برای سردفتران و دفتریاران محترم، بازنشستگان، مستمری بگیران، کارمندان دفاتر اسناد رسمی، پرسنل کانون و خانواده‌های ایشان اعلام می‌دارد.

 

1- درصورت بروز نقص فنی برای دوربین‌ها و سیستم حفاظتی و اثبات آن توسط خریداردرطول مدت توافق نامه طرف اول می‌بایست ضمن پرداخت کلیه خسارات به خریدار ظرف 48 ساعت نسبت به رفع نقص فنی به صورت رایگان اقدام نماید. 


2- شرکت به نگاه‌عصر بعنوان طرف دوم تعهد می نماید سیستم‌های حفاظتی و دوربین های مداربسته را بنا به درخواست متقاضیان با کیفیت مطلوب و استاندارد و همچنین گارانتی معتبر ارائه نماید.

 

3-طرف دوم تعهد می‌نماید پس از نصب سیستم حفاظتی و دوربین مداربسته مشکلات و نقص‌های احتمالی را بنا به اعلام خریدار ظرف مدت یک هفته مرتفع نماید.

 

4-آقای منوچهر صفاریان‌طوسی به شماره تماس 09121764809  به نمایندگی از طرف دوم جهت پاسخگویی به سوالات و موارد مطروحه از سوی متقاضیان تعیین و معرفی می‌گردد.