کانون سردفتران و دفتریاران

چهارشنبه, 31 مرداد 1397

شارژ، سرویس و نگهداری کپسول های اطفا حریق(شرکت ایمن باران اخوان)

 

بسمه تعالی

 

خدمات شارژ، سرویس و نگهداری کپسول های اطفا حریق شرکت ایمن باران اخوان

 

این توافق نامه فی ما بین شرکت ایمن باران اخوان به نمایندگی آقای حسین نیلگون واقع در خیابان خاوران- خیابان انورزاده – خ ملک محمدی پلاک 28   بعنوان طرف اول (پیمانکار)

و کمیته رفاهی ورزشی کانون سردفتران و دفتریاران به نمایندگی آقای علیرضاآتش زر به نشانی تهران – خیابان شهید مطهری – روبروی خیابان سنایی- پلاک 273و شماره تماس 88705190 داخلی 1003 بعنوان طرف دوم منعقد می گردد.

 

ماده (1) موضوع توافق نامه:

استفاده کارکنان و اعضاء کانون سردفتران و دفتریاران شامل سردفتران و دفتریاران شاغل و بازنشسته (با کارت شناسایی) و کارکنان دفاتر اسناد رسمی (با نامه از دفتر خود) و کارکنان کانون سردفتران و دفتریاران (با کارت شناسایی) و مستمری بگیران (با نامه از کانون) از خدمات شارژ ، سرویس و نگهداری کپسول های اطفا حریق شرکت ایمن باران اخوان به عنوان خریدار می باشد.

 

ماده (2) مدت تفاهم نامه :

مدت زمان این تفاهم نامه از تاریخ 25/12/1395  به مدت یکسال می باشد.

 

ماده (3) میزان تخفیف ؛

در ازای استفاده افراد مجموعه طرف اول (جامعه سردفتران و دفتریاران) از خدمات شرکت ایمن باران اخوان میزان 10  درصد تخفیف از کل فاکتور درنظر گرفته شده است.

 

ماده (4) نحوه اجرای تفاهم نامه :

الف- تعهدات طرف اول( پیمانکار) و طرف دوم

1- طرف اول متعهد می گردد حداکثر ظرف مدت 72 ساعت کلیه خاموش کننده ها را شارژ شدن تحویل متقاضیان نماید.

2-درصورت بروز هرگونه اختلاف مالی بین خریدار و شرکت خدمات دهنده( طرف اول) کمیته رفاهی کانون سردفتران و دفتریاران ( طرف دوم) متقبل هیچگونه تعهد مالی نخواهد بود.

3-                       طرف اول موظف است به میزان لازم خاموش کننده جایگزین در اختیار خریداران قراردهد و پس از اتمام کار خاموش کننده های خود را تحویل بگیرد.

4-                       طرف اول موظف به استفاده از مواد استاندارد و باکیفیت برای خاموش کننده های دستی و ارائه گارانتی معتبر به خریداران برای محصولات خود می باشد.

5-                        درصورت تمایل و درخواست کتبی خریدار شرکت اخوان موظف است هر 4 ماه یکبار از خاموش کننده ها بازدید بعمل آورد. هزینه بازدید توافقی است.

6-                        طرف اول موظف است تمام خاموش کننده ها را پلمپ شده تحویل خریدار نماید.

7-                       درصورت بروز نقص فنی برای خاموش کننده ها و اثبات آن توسط خریداردرطول مدت توافق نامه طرف اول می بایست ضمن پرداخت کلیه خسارات به خریدار ظرف 48 ساعت نسبت به رفع نقص فنی خاموش کننده ها به صورت رایگان اقدام نماید.  

8-                       درصورت درخواست خریدار آموزش لازم جهت استفاده مناسب از خاموش کننده های دستی به صورت رایگان برعهده طرف اول می باشد.

9-                سرویس ایاب و ذهاب و حمل خاموش کننده ها رایگان می باشد.

10-                      طرف دوم  متعهد می گردد تبلیغات شرکت ایمن باران اخوان را در سایت و کانال کانون سردفتران و دفتریاران منتشر نماید.

11-                     طرف دوم تعهد می نماید پس از تحویل و نصب خاموش کننده ها مشکلات و نقص های احتمالی را بنا به اعلام خریدار ظرف مدت یک هفته مرتفع نماید.

12-                    خریداران متعهد می شوند حداکثر ظرف مدت 10 روز مبلغ فاکتور ارائه شده را به شماره عابربانک 6037691517071791 بانک صادرات بنام حسین نیلگون واریز نمایند. بدیهی است در غیراین صورت طرف اول می تواند کلیه خاموش کننده ها را تا زمان تسویه حساب جمع آوری نماید.

13-                   کلیه خاموش کننده های شارژ شده یا فروخته شده توسط شرکت ایمن باران اخوان دارای یک سال گارانتی و به مدت یکسال تحت پوششش بیمه ایران نمایندگی 6524 می باشد.

14-                   هزینه تعویض قطعات موردنیاز خاموش کننده ها برعهده خریدار می باشد.

15-                    درصورت عملکرد نامطلوب خاموش کننده ها خریدار می بایست مراتب را به صورت کتبی همراه با کپی فاکتور و اصل بیمه نامه تا 24ساعت به شرکت اخوان ارائه نماید.

16-                    مبلغ و فاکتور ارائه شده توسط طرف اول ( پیمانکار) طبق نرخ مصوب اتحادیه آتش نشانان می باشد.

17-                   درصورتی که خاموش کننده های جایگزین مورد استفاده قرار گیرد هزینه شارژ آن ها برعهده خریدار می باشد.

18-                   کمیته رفاهی ورزشی کانون سردفتران و دفتریاران بعنوان طرف دوم توافق نامه نقش معرفی خدمات شرکت ایمن باران اخوان را به جامعه سردفتران و دفتریاران را دارد و درصورت بروز اختلاف بین طرف اول و خریدار عهده دار هیچگونه تعهد مالی نخواهد بود.

19-                     خانم یاوری به شماره تماس 09355074883 به نمایندگی از طرف دوم جهت پاسخگویی به سوالات و موارد مطروحه از سوی افراد مجموعه طرف اول تعیین و معرفی می گردد.

 

این تفاهم نامه در4 ماده و دو نسخه تنظیم و هر نسخه حکم واحد را دارا می باشد.

 

 

شرکت  ایمن باران اخوان                                                            کمیته امور رفاهی و ورزشی

                                                                                                  کانون سردفتران و دفتر یاران کشور