کانون سردفتران و دفتریاران

دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397

 

آدرس كانال ما در تلگرام
@notary_ir

صفحه ما در اينستاگرام
notary.ir

صفحه ما در سايت آپارات

ارائه خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی به همکاران توسط شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نیک اختران پرواز

 

ارائه خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی به همکاران توسط شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نیک اختران پرواز

 

به اطلاع همکاران محترم می‌رساند "شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نیک اختران پرواز" واقع در تهران، فاطمی- خیابان فلسطین شمالی- بعداز زرتشت- پلاک 463 – طبقه 2- واحد 11 و تلفن 88852876 الی 8  آمادگی خود را جهت اراِئه خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی به سردفتران و دفتریاران محترم،بازنشستگان، مستمری بگیران، کارمندان دفاتر اسناد رسمی ، پرسنل کانون و خانواده های ایشان اعلام می دارد.

 

1-    تهیه، رزرو و صدور بلیط هواپیما در مسیرهای داخلی و خارجی با کلیه خطوط هواپیمایی

2-   تهیه،رزرو و فروش تور یا هتل در مسیرهای عتبات عالیات ،مالزی و سنگاپور، چین، هند، سریلانکا،مالدیو، آفریقای جنوبی ، روسیه ، امارات ،ترکیه، کلیه کشورهای اروپایی ، کانادا و...


3-شرکت نیک اختران پرواز  براساس این توافق نامه متعهد است برای ویزای کانادا و شنگن 30درصد از سود شرکت ، هتل و تور داخلی و خارجی 30درصد از سود شرکت ، بلیط داخلی 20 درصد از سود شرکت، بلیط خارجی 30 درصد از سود شرکت را به عنوان تخفیف لحاظ نماید.

مبلغ این توافق نامه براساس ارائه خدمات مسافرتی به افراد معرفی شده از سوی کانون به موجب نرخ مندرج در هرقرارداد با لحاظ تخفیف های موردنظر می باشد که به صورت واریز نقدی در صندوق شرکت نیک اختران انجام می شود و فیش های واریزی وجه از سوی مسافر موید پرداخت وجه و تسویه هرقرارداد خرید می باشد.

4-  شرکت نیک اختران پرواز تعهد می نماید برای هر قرارداد سفر تخفیفات توافق شده را به شرح جدول ذیل به ازا هربار خرید برای اعضای کانون ارائه نماید که مبالغ تخفیف داده شده همزمان با تسویه هر صورتحساب محاسبه و اعمال می گردد.