کانون سردفتران و دفتریاران

دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397

 

آدرس كانال ما در تلگرام
@notary_ir

صفحه ما در اينستاگرام
notary.ir

صفحه ما در سايت آپارات

46 مهمانسرای جهانگردی در شهرهای ایران

 


46مهمانسرای جهانگردی در شهرهای ایران آماده پذیرایی از سردفتران ، دفتریاران ،کارمندان کانون و دفاتر اسنادرسمی

 

 پيرو امضاي توافق نامه به شماره 194/60/س في مابين كميته رفاهي، ورزشي كانون سردفتران و دفترياران با" شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی " ( گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی) به عنوان متولی هتل ها و مهمانسراهای جهانگردی در شهرهای:

 

"ارومیه ، آستارا،  اصفهان، الیگودرز،  انزلی، بسطام،  بم،  بیرجند،  تخت جمشید، جلفا، چالوس، چلندر، خرم آباد، خزرشهر، خوی، دامغان،  دلوار بوشهر، دیزین ، رفسنجان، زاهدان ، زنجان، سراب ، سمنان، سنندج ، سیرجان ، شاهرود، شمشک، شهرکرد ، شیراز، علیصدر، فسا ، فیروزآباد، کرمان، گرگان، گلپایگان ، لار، لاهیجان، ماکو، ماهان، مرند، مریوان، میگون، میناب، نائین، یاسوج ، یزد"

 

موارد توافق شده جهت بهره برداري همكاران به شرح ذيل اعلام مي شود:

 

 سردفتران و دفترياران محترم اعم از شاغل، بازنشسته، مستمري بگيران، كاركنان دفاتر اسناد رسمي، پرسنل كانون و خانواده هاي ايشان مي توانند از توافق مذكور استفاده نمايند؛

1-           مدت توافق از تاريخ 13/02/96 لغایت 27/12/96 می باشد و درصورت توافق طرفین برای یک دوره یکساله تمدید خواهد شد.

2-          هزینه اقامت و استفاده از امکانات و خدمات هتل ها و مهمانسراهای شرکت سفرکارت ملی طبق جدول هتل ها و تخفیفات سازمانی و همچنین جدول قیمت ها که در ذیل اطلاعیه درج شده محاسبه می شود. لذا بنا به ماه ها و فصول مختلف سال تخفیفات درنظر گرفته شده بین 10 تا 50 درصد متغیر می باشد.

3-         تخفیفات هتل های جهانگردی در ایام تعطیلات نوروز شامل مهمانان کانون سردفتران و دفتریاران نمی شود.

4-         هزینه اقامت مهمانان با صبحانه رایگان می باشد و درصورت تمایل به صرف  ناهار و شام در هتل می بایست نقدا توسط مهمان پرداخت گردد.

5-         مهمانان کانون می بایست ترجیحا قبل از رزرو هتل ها به سایت www.ittic.ir  مراجعه نموده و چنانچه در زمان موردنظر اتاق موجود بود با شرکت سفرکارت ملی تماس بگیرند.

6-         در ایام غیرپیک حداقل 5 روز  قبل و در ایام پیک حداقل  10 روز قبل از ورود ضمن تماس با شرکت سفرکارت ملی در ساعات اداری ( 8صبح تا 16) به شماره تلفن : 02188660800 و 02188660801 داخلی 705 و 706 و 707 ضمن معرفی خود و سمت ( سردفتر، دفتریار، کارمند دفترخانه ، کارمند کانون ) نسبت به رزرو مهمانسرای موردنظر اقدام نمایند.

با توجه به ترافیک و محدودیت خط‌های ارتباطی شرکت سفرکارت ملی صبوری شرط اول ارتباط با کارمندان رزرواسیون می باشد.

لازم بذکر است از ساعت 12:30 تا 13:30 کارمندان شرکت سفرکارت ملی بدلیل صرف ناهار جوابگوی متقاضیان نیستند.

 

7-         کمیته رفاهی ورزشی کانون سردفتران و دفتریاران به شماره 02188705190 داخلی 1003 نیز در ساعات اداری ( 8 تا 16) پاسخگوی سوالات عزیزان خواهد بود.

8-         ارائه و فکس تصویر کارت شناسایی سردفتران و دفتریاران ، معرفی نامه از دفترخانه برای کارمندان دفاتر و معرفی نامه از واحد رفاهی ورزشی برای کارمندان کانون سردفتران و دفتریاران پس از رزرو هتل به شرکت سفرکارت ملی به شماره فکس  02188660603 الزامی است.

9-          مهمانان برای رزرو هتل های جهانگردی می بایست کلیه هزینه های مربوط به شب های اقامت خود را از طریق مرکز فروش و رزرواسیون دفتر مرکزی پس از کسر تخفیفات درنظرگرفته شده پرداخت نماید.

10-       درصورت رزروهای گروهی نماینده مهمانان می بایست 50 درصد کل مبلغ اقامت را هنگام رزرو به حساب اعلامی شرکت سفرکارت ملی واریز نموده و مابقی هم قبل از ورود مهمانان تسویه شود. ابطال رزروهای گروهی به دلیل از دست دادن فرصت فروش کمتر از 20 روز قبل از ورود مهمان مشمول جریمه معادل هزینه یک شب اتاق های رزرو شده می باشد.

11-        ابطال اتاق رزروهای انفرادی توسط مهمانان کانون سردفتران و دفتریاران تا 48 ساعت قبل از ورود بلامانع است و پس از آن مشمول جریمه معادل هزینه اقامت یک شب در اتاق های رزرو شده می باشد.

12-       مهمانان می بایست درصورت بهره مندی از خدمات رستوران ( غیرازصبحانه) و خدمات اضافه بر اتاق به ازای هرنفر اضافی هزینه های مربوطه را نقدا هنگام پذیرش در هتل پرداخت نمایند.

13-      درخصوص هتل های بابلسر، چلندر، چالوس، آستارا، دیزین، شمشک ، میناب نرخ صبحانه به قیمت تمام شده نقدا از مهمانان اخذ خواهد شد.

14-      ساعت تخلیه اتاق 12 و تحویل اتاق 14 می‌باشد.

 

 

پیوست (فايل ضميمه)اندازه
هتلهای جهانگردی__1494415627983.pdf68.65 کیلوبایت