کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 03 اسفند 1397

تالار و مجموعه تشریفاتی رسپینا تهران با 50 درصد تخفیف

 

میزبانی مجموعه تشریفاتی رسپینا تهران  از سردفتران و دفتریاران با 50% تخفیف

 

 

تخفیف ویژه این مجموعه تشریفاتی در ایام پیک و غیرپیک برای تمامی خدمات نظیر اتاق عقد، گروه موسیقی مجزا، گل آرایی، یخ خشک، نورپردازی،آتش بازی و نورافشانی وغیره 50 درصد و برای غذا 20 درصد  می باشد.

 

1-           این مجموعه برای خدماتی نظیر فیلمبرداری ، آرایشگاه و ماشین عروس نیز با افراد و شرکت های ذی صلاح و دارای مجوز همکاری دارد و درصورت تمایل متقاضیان با ارائه تخفیفات ویژه به عزیزان معرفی خواهند شد.

 

2-          این تالار پذیرایی مجلل شامل روف گاردن،  اتاق عقد بزرگ و زیبا، لابی ( با 240 مترمربع مساحت و امکانات سرمایشی و گرمایشی استاندارد) ، پارکینگ و دو سالن مجزا با ظرفیت 300 نفر است که هرطبقه گنجایش پذیرایی از 150 مهمان را دارد.

 

3-         متقاضیان می بایست در ایام غیرپیک حداقل 10 روز  و در ایام پیک حداقل 20 روز قبل از مراسم نسبت به رزرو مجموعه و هماهنگی های لازم با آقای علیرضاپور به شماره تماس 09121641321 تماس حاصل فرمایند.

  نشانی : تهران-بزرگراه جلال آل احمد-بین پل گیشا و آزمایش- خیابان شهرآرا- بلوارغربی- پلاک55

 

4-         استفاده کارکنان و اعضاء کانون سردفتران و دفتریاران شامل سردفتران و دفتریاران شاغل و بازنشسته، کارکنان دفاتر اسناد رسمی ، و کارکنان کانون سردفتران و دفتریاران ، مستمری بگیران ، از خدمات و امکانات مجموعه تشریفاتی رسپینا از طریق معرفی نامه کمیته رفاهی ورزشی کانون سردفتران و دفتریاران امکان پذیر می باشد. لازم بذکر است برای صدور معرفی نامه نیازی به حضور مستقیم متقاضیان نمی باشد و از طریق فکس برای مدیریت مجموعه رسپینا ارسال خواهد شد. برای کارمندان دفاتر اسنادرسمی معرفی و تایید سردفتر الزامی است.

 

جهت صدور معرفی نامه از طرف کمیته رفاهی ورزشی کانون سردفتران و دفتریاران با شماره 02188705190 داخلی 1203 تماس حاصل فرمایید.