کانون سردفتران و دفتریاران

چهارشنبه, 20 فروردين 1399

هتل چهار ستاره سیمرغ فیروزه مشهد

 

هتل چهار ستاره سيمرغ فيروزه مشهد 

 

 پيرو امضاي توافق نامه في مابين كميته رفاهي ، ورزشي كانون سردفتران و دفترياران با " شركت راويان ايثار دفاع " وابسته به وزارت دفاع  موارد توافق شده جهت بهره برداري همكاران از هتل چهارستاره سيمرغ فيروزه مشهد به شرح ذيل اعلام مي شود:

 

 سردفتران و دفترياران محترم اعم از شاغل، بازنشسته، مستمري بگيران، كاركنان دفاتر اسناد رسمي، پرسنل كانون و خانواده هاي ايشان با ارائه معرفي نامه از كانون سردفتران و دفترياران مي توانند از توافق مذكور استفاده نمايند؛

 

هتل 4 ستاره سیمرغ فیروزه مشهد در مجاورت بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با طراحی مدرن در 11 طبقه , دارای 65 باب واحد اقامتی به صورت آپارتمان های یک خوابه با وسعت 40 متر مربع مجهز به سیستم پخش IPTV و سیستم کنترلی هوشمند BMS و با امکانات رفاهی لاندری , کافی شاپ , تاکسی سرویس , رستوران , اینترنت وایرلس و پارکینگ شبانه روزی، سالن همایش و کنفرانس مجلل , همراه با کادری مجرب و نیز سهولت دسترسی به مراکز تجاری , تفریحی و زیارتی آماده میزبانی زائران مشهد مقدس را دارد.

 

1-            مدت قرارداد از تاريخ  20/02/1397 الي 25/12/97 مي باشد.

2-          مبلغ اقامت با صبحانه رايگان در ایام پيك و غيرپیک ثابت است. براي سه روز اول هفته (شنبه تا سه شنبه): به ازاي هر نفر 70 هزارتومان و براي روزهاي آخرهفته (سه شنبه تا شنبه) 80 هزارتومان مي باشد.

3-          استفاده از خدمات پذيرايي و رستوران نيز با 20درصد تخفيف براي سردفتران و دفترياران محاسبه مي گردد.

4-           رعايت حجاب اسلامي و پوشش مناسب  ( چادر يا مانتوي پوشيده) براي بانوان الزامي است.

5-           اقامت براي كودكان زير 5 سال رايگان مي باشد.

6-           كانون سردفتران و دفترياران هيچگونه تعهد مالي درخصوص پرداختي مهمانان معرفي شده ندارد.

7-           میهمانان طرف دوم در ایام غیرپیک حداقل 72 ساعت قبل از ورود و در ایام پیک حداقل 10 روز قبل از ورود نسبت به رزرو با امور رفاهی ورزشی کانون سردفتران و دفتریاران شماره 02188705190 داخلی 1222تماس حاصل فرمایند. جهت معرفي نامه نيازي به حضور متقاضيان در كانون سردفتران و دفترياران نمي باشد و معرفي نامه از طريق فكس براي هتل ارسال خواهد شد.

8-           ساعت تحويل اتاق 14 و تخليه  12 مي باشد.

9-            نشاني هتل: مشهد- خيابان امام رضا ع- خيابان دانش غربي – خ سرشور- نبش سرشور 36   

10-         مهمانان كانون سردفتران و دفترياران نظرات و انتقادات خود را به صورت شفاهي و مكتوب درخصوص كيفيت هتل و خدمات ارائه شده به كميته رفاهي ورزشي كانون منتقل فرمايند.