کانون سردفتران و دفتریاران

دوشنبه, 18 فروردين 1399

هتل آپارتمان نجمه مشهد

 

هتل آپارتمان نجمه مشهد


 

براساس توافق نامه واحد رفاهي كانون با هتل آپارتمان نجمه مشهد،‌قيمت اقامت همكاران در هر سوئيت دوخوابه (بدون صبحانه، ناهار و شام) در ايام غيرپيك شبي 110 هزار تومان و در ايام پيك شبي 165 هزار تومان است.

 

همكاران جهت رزرو هتل مي بايست با شماره 05138533978 الي 80 تماس حاصل نموده و پس از رزرو جهت صدور معرفي نامه و فكس آن به هتل با كميته رفاهي ورزشي كانون به شماره 02188705190 داخلي 1222 تماس حاصل فرمايند.

 


اين قرارداد از تاريخ 98/02/25  به صورت شناور مي باشد. مديريت هتل بايد در ابتداي هرسال هرگونه افزايش قيمت براساس بخشنامه صنف هتلداران را به كميته رفاهي كانون اطلاع داده تا در سايت و كانال كانون اطلاع رساني لازم انجام شود.

 

 -كانون سردفتران و دفترياران هيچگونه تعهد مالي درخصوص پرداختي مهمانان معرفي شده ندارد.

 - قيمت هاي اعلام شده تا پايان اسفندماه سال 98 هيچگونه تغييري نخواهد داشت.

- هزينه اقامت كودك تا 3 سال رايگان است.

- اين مجموعه در 5 طبقه و 18 واحد آپارتمان دوخوابه مبله ممتاز درجه يك مي باشد كه به آسانسور نيز مجهز است. هرواحد آپارتمان داراي دو اتاق خواب است. يك اتاق خواب داراي يك تخت دونفره و يك اتاق خواب داراي دوتخت يك نفره است. هر واحد داراي حال و پذيرايي مبله با تلويزيون، كولرگازي و شوفاژ مي باشد. همچنين هرواحد داراي آشپزخانه مجهز به اجاق گاز ،يخچال و كليه ظروف پخت و پز است. سرويس ايراني و فرنگي و حمام ، صندوق امانات، اينترنت رايگان در لابي و پاركينگ از ديگر امكانات اين هتل است. اين هتل تا حرم مطهر 7 الي 10 دقيقه فاصله دارد. (پياده روي)

- ساعت تحويل و پذيرش مهمانان 14 بعدازظهر و ساعت تخليه اتاق ها 12 ظهر مي باشد.

- هتل متعهد گرديد در پايان هرسال ليست مهمانان استفاده كننده از خدمات هتل را به صورت مكتوب به كانون سردفتران و دفترياران ارائه نمايد.

- هتل موظف است همه روزه واحدهاي تحت اختيار طرف قرارداد را نظافت نموده و از حوله و ملحفه نظيف استفاده نمايد.

- هتل فقط مهمانان محترمي را كه از سوي طرف قرارداد معرفي نامه داشته باشند پذيرش مي نمايد. لذا لازم است نمونه فرم معرفي نامه مهمان و امضا مجاز آن قبلا از سوي طرف قرارداد جهت هتل به صورت كتبي معين شود.

- هتل متعهد مي گردد ضمن اجراي كامل مفاد قرارداد حاضر به نحو احسن كاركنان خود را ملزم نمايد كه در برخورد با مهمانان معرفي شده از طرف كانون رعايت شئونات اسلامي را نموده و با آنان به احترام رفتار و كليه خدمات مورد نياز آنان را طبق مفاد قرارداد فراهم و در اختيار آنان قرار دهد.

- هر گونه خسارت (جاني، مالي) كه توسط مهمانان به مجموعه وارد گردد، جبران آن بعهده ميهمان مي باشد.