کانون سردفتران و دفتریاران

دوشنبه, 20 مرداد 1399

هتل قدس

 

"هتل قدس تهران"


هتل دوستاره قدس تهران به هتل هاي طرف قرارداد كانون اضافه شد.

 

 سردفتران و دفترياران محترم اعم از شاغل، بازنشسته، مستمري بگيران، كاركنان دفاتر اسناد رسمي، پرسنل كانون و خانواده هاي ايشان مي توانند با ارائه كارت شناسايي يا معرفي نامه از كميته رفاهي كانون از 30% تخفيف اين هتل استفاده نمايند.

 

1-            هزينه اقامت به همراه صبحانه کامل و رایگان با اعمال 30% تخفيف در اتاق دوتخته (2نفر) به ازاي هرشب 285 هزار تومان مي باشد. ( نرخ آزاد هتل براي دوتخته شبي 405 هزار تومان است.)

2-            هزينه تخت اضافه براي همراه 74 هزار تومان است.

3-            اقامت كودكان زير سه سال رايگان و بالاي سه سال شامل هزينه كامل مي باشد.

4-            کلیه هزینه های متفرقه از جمله رستوران ( ناهار و شام)، کافی شاپ،مینی بار اتاق،سایر خدمات و سرویس اضافه شامل تخفیف نمی شود و طبق تعرفه هتل در پایان روز اقامت از میهمان بصورت نقدی دریافت می شود.

5-            میهمانان طرف دوم در ایام غیرپیک حداقل 48 ساعت  و در ایام پیک حداقل 5 روز قبل از ورود به هتل نسبت به رزرو اتاق،هماهنگی با هتل اقدام نمایند.

6-            فاصله هتل تا كانون سردفتران و دفترياران 5 دقيقه مي‌باشد. ( هتل در محدوده طرح كلي آلودگي هوا قراردارد و از ساعت 6:30 صبح الي19:30 امكان تردد با خودرو در اين محدوده وجود ندارد. با ثبت نام در سايت تهران من مي توانيد طرح تردد در محدوده را براي تاريخ اقامت در هتل خريداري كنيد.)

7-      زمان تخلیه اتاق ساعت 14 است.

7-            سران دفاتر و دفتریاران با ارائه کارت شناسایی، کارکنان محترم دفاتر اسناد رسمي با ارائه معرفي نامه از دفترخانه متبوع خود، بازنشستگان با ارائه کارت شناسائی ومستمری بگیران و پرسنل محترم کانون با معرفی نامه کانون سردفتران و دفتریاران قادر به استفاده از خدمات هتل مذکور خواهند بود.

 

نشانی هتل : میدان فردوسی- خیابان سپهبد قرنی- بالاتر از طالقانی- خیابان برادران شاداب

شماره تماس: 02188897077 و 02188903662