کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 24 مرداد 1399

رئیس کانون سردفتران روسیه در دیدار هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران : عملکرد ایران در بحث سردفتری اسناد رسمی بسیار حرفه‌ای است

 رئیس کانون سردفتران روسیه در دیدار هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران : عملکرد ایران در بحث سردفتری اسناد رسمی بسیار حرفه‌ای است

رئیس کانون سردفتران روسیه عملکرد ایران در بحث سردفتری اسناد رسمی را بسیار حرفه‌ای و در سطح بالا عنوان کرد.

 

کنستانتین کرسیک ،رئیس کانون سراسري سردفتران روسیه در دیدار با محمدرضا دشتی اردکانی رئیس کانون سردفتران ایران ضمن ابراز خرسندی از سفر به کشور ایران گفت: ما به دعوت کانون سردفتران به این کشور آمده‌ایم تا در چارچوب تقویت روابط کلی میان دو کشور و انجام مناسبات تجاری بین ایران و روسیه مذاکراتی را انجام دهیم.

وی افزود: خوشبختانه بخش سردفتری اسناد رسمی ایران کیفیت بسیار بالایی دارد و در بازديد هايي كه  داشتیم بخش سردفتری ایران را بسیار گسترده دیدیم که در بخش تجاری فعالیت‌های بسیار خوبی را داشته‌اند.

 

رئیس کانون سردفتران روسیه در ادامه تصریح کرد: ایران عملکردی بسیار حرفه‌ای و در سطح بالا دارد و موضوعی که برای ما جالب توجه بوده استفاده نهاد سردفتری ایران از تکنولوژی‌های روز دنیا به ویژه در بخش IT است که نشان از بخش توسعه این بخش و حفظ حقوق شهروندان در ایران دارد.

وی در ادامه با تأکید براینکه روابط ایران و روسیه باید بیش از پیش تقویت شود، گفت: ما در بحث اسناد رسمی نیازمند تبادل اطلاعات هستیم و باید از تجربیات کشور ایران در بحث اسناد رسمی استفاده کنیم.

کرسیک ادامه داد: در بحث تفاهم‌نامه باید بگویم که به زودی شاهد امضایی قراردادی بین ایران و روسیه خواهیم بود و منتظر سفر همکاران ایرانی به روسیه هستیم.

تاریخ ارسال خبر: 
94/7/26