کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 22 فروردين 1399

پیام تبریک نوروزی رییس کانون سردفتران و دفتریاران

پیام تبریک نوروزی رییس کانون سردفتران و دفتریاران

 

به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران متن این پیام به این شرح است:

 

"یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبراللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال"

 

برآمد باد صبح و بوی نوروز                  به کام دوستان و بخت ‎پیروز

‎مبارک بادت این سال و همه سال          همایون بادت این روز و همه روز

 

سلام عليكم و رحمت الله

 

همكاران محترم و ارجمندم‌

‎نوروز پيروز را که طليعه بهار دلنشين طبيعت است و امسال با ولادت با سعادت دخت نبي اكرم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها  همراه شده است به همه سردفتران و دفترياران گرامي، كاركنان كانون ها و جوامع  و دفاتر اسناد رسمي و خانواده هاي محترم اين عزیزان و به همه آنان که نوروز را گرامی مي‌دارند از ژرفاي جان شادباش مي‌گويم.

 

‎نوروز،انگيزه ساز گونه‌اي در حال و کار آدمي و رهايي از روزمرگي است و اميدوارم همت کنيم تا همانگونه که کودکانمان با جامه نو به پيشباز نوروز و بهار مي‌روند، ما نيز با جان و انديشه نو و تواني نو به استقبال سال جديد برويم و خود را همان گونه كه رسول خدا (ص )مي فرمايند:  انَّ لِرَبِّکُمْ فی ایامِ دَهْرِکُمْ نَفَحاتٌ فَتَعَرَّضُوا لَها لَعَلَّهُ اَن یصیبَکُمْ نَفْحَةٌ مِنْها فَلا تَشْقَوْنَ بَعْدَها اَبداً، در معرض نسيم هايي كه از سوي پروردگار مي وزد قرار دهيم.

 

سال گذشته، فراز و نشيب مسايل حقوقي و اجرايي در حوزه فعاليت هاي متنوع هيات مديره كانون بسيار بود اما مسرور و مفتخريم كه عمده تلاش هاي كانون در راستاي تثبيت، ترويج و اعتلاي جايگاه سند رسمي و دفاتر اسناد رسمي صورت گرفت و نتيجه مدتها تلاش بي وقفه و سخت در حوزه تنظيم اسناد خودرو در مرجع صالح آن اندكي زودتر از فصل شكوفايي طبيعت و در اسفند ماه  به بار نشست و موجب شد همكاران ما با دلگرمي بيشتر مسير خدمتگزاري را در سال پيش رو بپيمايند. لازم است متذكر شوم اين احقاق حق جز با شكيبايي، مداومت در تلاش و همبستگي و تقويت روزافزون روحيه تعاون همكاران سراسر كشور و اميدواري به پيروزي هميشگي منطق و نگرش علمي ميسر نمي شد و از همه عزيزاني كه در اين راه ياري رسان خدمتگزاران خود در هيات مديره كانون بودند سپاسگزاري ميكنم.

 

در طليعه سال نو از خداوند بزرگ مي خواهيم ما را در راه خدمت و توفيق در پيشبرد اهداف و وظايف قانوني خود و مسووليتي كه بر دوش داريم موفق بدارد و نعمت نقد منصفانه را همواره روزي مان سازد.

 

سال 1396 نيز براي كانون سالي مهم و حساس است چرا كه تنوع زيادي که در اهداف و برنامه ها پيش رو است، نياز به باز آفريني توان و نيروي خود داريم و به اميد حق با همت، حفظ  و گسترش روحيه تعاون و شناخت عميق تر استعدادها و انسجام دروني و نظم در برنامه ها به اهداف خود خواهيم رسيد ان شالله.

 

والسلام عليكم و رحمت الله و بركاته

 

محمدرضا دشتي اردكاني

تاریخ ارسال خبر: 
95/12/29