کانون سردفتران و دفتریاران

دوشنبه, 28 خرداد 1397

 

آدرس كانال ما در پيام رسان ها
تلگرام @notary_ir

اينستاگرام notary.ir

سروشnotary_ir

گپ notary_ir

آي گپ notary_ir

آپارات notary_ir

تویسرکانی: بار دیگر نشان می‌دهیم نظام جمهوری اسلامی برخاسته از رای مردم است

تویسرکانی: بار دیگر نشان می‌دهیم نظام جمهوری اسلامی برخاسته از رای مردم است

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات نقشه‌های شوم دشمنان ایران را در این مقطع تاریخی که تلاطم‌های متعددی را در گوشه و کنار و مخصوصا کشورهای منطقه‌ شاهد هستیم، خنثی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران به نقل از خبرگزاري ايسنا، احمد تویسرکانی با بیان اینکه یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران، مشارکت مردم در انتخابات است، گفت: در واقع بنای جمهوری اسلامی ایران بر اساس خواست مردم بوده و مبتنی بر یک نظام مردم‌سالار است.

 

وی تصریح کرد: به همین جهت در قریب به چهار دهه که از پیروزی انقلاب می‌گذرد ده‌ها انتخابات برگزار کردیم. در انتخابات‌ پیش‌رو یعنی انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای شهر و روستا با توجه به اینکه همه این آگاهی را دارند، شرکت در انتخابات وظیفه ملی و مذهبی آحاد جامعه است.

 

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه امروز یکی از ابزارهای مهمی که توانسته دشمنان ما را سر جای خود بنشاند و منجر به این شده که توطئه های‌شان نسبت به جمهوری اسلامی ایران کارگر نباشد، مشارکت عمومی است عنوان کرد: به صورت مکرر مقام معظم رهبری هم  به ضرورت مشارکت عمومی در انتخابات تاکید کردند. امیدوارم و یقین دارم مثل همیشه مردم حضور پرشور و گسترده‌ای در انتخابات داشته باشند.

 

تویسرکانی ادامه داد: ان‌شاءالله بار دیگر مردم  به همه جهانیان نشان خواهند داد نظام جمهوری اسلامی برخاسته از رای مردم است و حضور گسترده مردم در این انتخابات نقشه های شوم دشمنان ایران را در این مقطع تاریخی که تلاطم‌های متعددی را در گوشه و کنار و مخصوصا کشورهای منطقه‌ شاهد هستیم، خنثی خواهد کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: ان شاءالله مردم نشان خواهند داد به صورت یکپارچه در مسائل ملی پشت هم هستند. در انتخابات پیش رو بهتر از گذشته مردم سالاری جمهوری اسلامی و اینکه نظام جمهوری اسلامی برخاسته از رای مردم است را نمایش خواهیم داد.

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
96/02/25