کانون سردفتران و دفتریاران

دوشنبه, 28 خرداد 1397

 

آدرس كانال ما در پيام رسان ها
تلگرام @notary_ir

اينستاگرام notary.ir

سروشnotary_ir

گپ notary_ir

آي گپ notary_ir

آپارات notary_ir

کانون سردفتران و دفتریاران استان بوشهر افتتاح شد.تاکید رییس کانون به حضور پرشور در انتخابات

کانون سردفتران و دفتریاران استان بوشهر افتتاح شد.تاکید رییس کانون به حضور پرشور در انتخابات
امروز با حضور مسوولان سازمان ثبت اسناد و املاك كشور و رييس كانون سردفتران و دفترياران ، كانون سردفتران و دفترياران بوشهر افتتاح شد و رسما آغاز بكار كرد.
به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران، انجم شعاع ، معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاك كشور مديركل اسناد وسردفتران واجراي اسناد رسمي دادستان انتظامي سردفتران و محمد رضا دشتي اردكاني رييس كانون سردفتران و دفترياران به بوشهر سفر كردند تا با ارائه احكام اعضاي هيات مديره كانون اين استان، آغاز بكار اين كانون كليد بخورد.
در اين سفر ايشان با آيت الله صفايي بوشهري، نماينده ولي فقيه در استان بوشهر و امام جمعه اين استان نيز ديدار داشتند.
در مراسم افتتاح كانون بوشهر كه در آن اصغر پيرهادي، مدير كل ثبت استان ، مشاور استاندار، رييس سازمان قضايي نيروهاي مسلح ، سردفتران و دفترياران و حقودانان نيز حضور داشتند ، انجم شعاع طي سخنراني به اهميت شكل گيري كانون هاي استان ها اشاره و نقش سردفتران و دفترياران را در گسترش سند رسمي در راستاي كاهش پرونده هاي دستگاه قضايي ، حياتي عنوان كرد.
دشتي اردكاني نيز در اين مراسم كه در سالن بانك صادرات استان بوشهر برگزار شده بود ضمن طرح مسائلي صنفي مانند بيمه، تقسيم اسناد و اهميت بازرسي قوي از دفاتر، به موضوع انتخابات فردا اشاره كرد و بيان داشت:مردم شريف استان بوشهر در گذشته پيش با فرماندهي رييس علي دلواري نشان دادند هميشه حماسه آفرين وراستكبار ستيز هستند و بي ترديد روز جمعه با حضور پرشور پاي صندوق هاي راي،حماسه ديگري خواهند آفريد.
رييس كانون سردفتران و دفترياران در ادامه پيام خود را خطاب به سردفتران و دفترياران و كارمندان دفاتر اسناد رسمي سراسر كشور چنين اعلام كرد: از همه همكاران محترم سردفتر، دفتريار و كاركنان دفاتر اسناد رسمي ميخواهم با شركت در انتخابات فردا دشمن را بيش از پيش مايوس نمايند.
ولي افزود: مهم شركت در انتخابات است و همه افرادي كه فردا پاي صندوق ها خواهند آمد، با يكديگر همدل هستند. 
به گفته وي ، خانواده بزرگ دفاتر اسناد رسمي فردا در لبيك به مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله خامنه اي در انتخابات شركت خواهند كرد تا در كنار احاد مردم عزيز كشورمان راي خود را به صندوق ها بيندازند.
تاریخ ارسال خبر: 
۹۶/۰۲/۲۸