کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 25 مرداد 1399

استمداد از همکاران گرامی برای کمک به هموطنان زلزله زده در کرمانشاه

استمداد از همکاران گرامی برای کمک به هموطنان زلزله زده در کرمانشاه

استمداد از همکاران گرامی برای کمک به هموطنان زلزله زده در كرمانشاه

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

همکاران عزیز و ارجمند

 

مستحضر هستید که بار دیگر ملت قهرمان ایران، در غم از دست دادن تعدادی از هموطنان غیور و دلاور خود در استانهای غربی کشور به ویژه استان کرمانشاه داغدار است.

 

عمق فاجعه انسانی و خسارات وارده به سازه ها و اماکن مختلف مناطق زلزله زده در دایره کلمات نمی گنجد و قلب هر انسانی از این مصیبت بزرگ به درد آمده است.

 

درگذشت کثیری از مردم و زخمی شدن صدها نفر در مناطق زلزله زده به ویژه در استان کرمانشاه و نیازهای متعدد مالی و غیرمالی هموطنان آسیب دیده، بار دیگر غرور و غیرت  ملت همیشه سربلند ایران را به یاری طلب کرده است.

 

امروز کرمانشاه قهرمان، داغدار درگذشت زنان و مردان دلاور و کودکان مظلوم خود، قلب تپنده ایران اسلامی شده است و وظیفه یکایک ایرانیان است تا پیکر زخم خورده نماد غیرت ایران را به گرمی تمام، در آغوش پر مهر و محبت خود بگیرند.

 

لذا از یکایک اعضای خانواده بزرگ دفاتر اسناد رسمی استمداد می گردد کمکهای غیرنقدی خود شامل پوشاک، پتو، زیرانداز، خرما، آب معدنی،  لباس گرم، کنسرو و مواد غذایی مدت دار، دارو و .... را به واحد امور اداري کانون سردفتران و دفتریاران ارسال و کمکهای نقدی خود را به شماره حساب 0107226568008 بانك ملي، به نام كانون سردفتران و دفترياران حداکثر تا مورخ 96/8/27  واریز نمایند تا در اولین فرصت به مناطق آسیب دیده، اعزام گردد.

 

روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران

 

تاریخ ارسال خبر: 
96/08/23