کانون سردفتران و دفتریاران

يكشنبه, 07 شهريور 1395
آدرس كانال ما در تلگرام
@notary_ir

 

دانلود مرورگر وب

قابل توجه کاربران محترم:

چنانچه از نسخه 6 و یا 7 اینترنت اکسپلورر استفاده نمائید، قادر به دیدن و استفاده از تمامی امکاناتی که اختصاصاً برای سردفتران و دفتریاران فراهم شده نخواهید بود.

لذا میتوانید با دانلود و نصب هر یک از مرورگرهای زیر از کلیه امکانات استفاده نمائید.

(راهنمای نحوه تشخیص نسخه مرورگر)

مدیرکل ثبت استان تهران در کانون سردفتران و دفتریاران

مدیرکل ثبت استان تهران در کانون سردفتران و دفتریاران

مدیرکل ثبت استان تهران در کانون سردفتران و دفتریاران حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران،سعادتیان مدیرکل ثبت استان تهران با حضور در محل کانون با اعضای هیات مدیره دیدار و درخصوص مسائل حوزه سردفتری و ثبت از جمله مبحث توزیع اوراق و دفاتر گفت و گو کرد.

 

وی در ادامه در جمع همکاران دفاتر اسناد رسمی در سالن اجتماعات کانون که هر یکشنبه جلسات پرسش و پاسخ در آن برگزار می شود، حضور یافت و به پرسش حاضران پاسخ گفت.

 

مدیرکل ثبت استان تهران در این دیدار صمیمانه با سردفتران و دفتریاران تهران به بیان شفاف مسائل و مشکلات پرداخت. همچنین درخصوص کمبود اوراق دفاتر اسناد رسمی بحث و بررسی صورت گرفت.

 

کانون سردفتران و دفتریاران امیدوار است مسئولان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و اداره کل ثبت استان تهران چون همیشه یاریگر کانون بوده و در جلسات پرسش و پاسخ در محل سالن اجتماعات این کانون حضور یابند و مسائل و مشکلات حوزه سردفتری و دفاتر اسناد رسمی را از نزدیک مشاهده و در جهت رفع آن به کانون سردفتران یاری رسانند.

 

انتهای پیام