کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 02 مهر 1400

بیانیه کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت روز جهانی قدس

بيانيه كانون سردفتران و دفترياران به مناسبت روز جهاني قدس منتشر شد.

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني كانون سردفتران و دفترياران، متن بيانيه كانون سردفتران به اين شرح است:

 

 

امیرمومنان علی عليه السّلام می فرماید: کونوا للظالم خصما و للمظلوم عونا؛ در برابر ظالم دشمن و برای مظلوم یار و یاور باشید. (نهج البلاغه)

 

خانواده بزرگ دفاتر اسنادرسمي امسال هم نوا با مردم مظلوم و ستمديده فلسطين و همصدا با تمامي مظلومان در سراسر دنيا نداي حق طلبي سر خواهند داد و با شعار "روز جهانی قدس، تجلی آرمان فلسطین، فریاد وحدت امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک‌کشی از غزه تا یمن" در كنار همه هم ميهنان ايران اسلامي به فرموده بنيان گذار كبير انقلاب اسلامي در راهپيمايي روز قدس شركت خواهند كرد.

 

پرچم رشيد آزادي خواهي و استقلال طلبي همواره در تمام نقاط جهان برافراشته بوده و از دستي به دست ديگر منتقل شده و هرگز بر زمين نخواهد افتاد. ظلم ستیزی و استکبارستیزی، ماموریت تمام مسلمانان است. لذا ملت سرافراز ايران هم صدا با ملت هاي مظلوم جهان، برقراري عدالت و تكريم حقوق انساني را سر خواهند داد به اميد ظهور يگانه منجي عالم بشريت حضرت مهدي موعود(عج).

 

به حكم قرآن كريم نه ظلم باقي خواهد ماند و نه ظالم كه خداوند وعده داده است: ... كساني را كه تقوا ورزيده اند نجات مي دهيم و ستمكاران را در حالي كه به زانو درافتاده اند در آن جا رها مي كنيم(سوره مريم،آيه 72).

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
94/4/16