کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 02 ارديبهشت 1400

مراسم گلریزان انجمن حقوق شناسی و گروه حقوق خانه اندیشمندان علوم انسانی

مراسم گلریزان انجمن حقوق شناسی و گروه حقوق خانه اندیشمندان علوم انسانی

انجمن حقوق شناسي و گروه حقوق خانه انديشمندان علوم انساني با همكاري 17 نهاد، تشكل و صنف از جمله كانون سردفتران و دفترياران، گلريزان جمع آوري كمك هاي نقدي را براي كودكان و نوجوانان كانون اصلاح و تربيت برگزار مي كند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني كانون سردفتران و دفترياران، اين مراسم جهت آزادي كودكان و نوجوانان داراي محكوميت مالي در كانون اصلاح و تربيت، با حضور حقوقدانان، هنرمندان، ورزشكاران و اصحاب فرهنگ و رسانه سه شنبه 12 آبان از ساعت 15 الي 18 در خانه انديشمندان علوم انساني واقع در خيابان كريمخان زند،‌خيابان استاد نجات الهي برگزار خواهد شد.

 

براي شركت در اين حركت فرهنگي و اجتماعي كه علاوه بر حقوقدانان،‌ بسياري از افراد از ساير گروهها نيز حضور خواهند داشت، امكان اهداء كمك مالي به صورت نقدي و يا خريد آثار دستي كودكان و نوجوانان كانون اصلاح و تربيت نيز وجود دارد.

 

 

حسب توافق صورت گرفته با اداره كل زندان هاي استان تهران، كليه وجوه جمع آوري شده در اين مراسم توسط نمايندگان انجمن حقوق شناسي و خانه انديشمندان علوم انساني و با حضور در محل كانون اصلاح و تربيت تهران با ملاحظه و مطالعه مورد به مورد پرونده كودكان و نوجوانان مزبور، فقط جهت آزادي آنان مصرف شده و  مازاد احتمالي مبلغ جمع آوري شده، ‌براي آزادي كودكان و نوجوانان كانون هاي اصلاح و تربيت شهرهاي ديگر مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

در صورت عدم امكان حضور در مراسم و تمايل به اهداء كمك نقدي، شماره حساب جاري 2171311223009 به نام حساب هداياي مردمي كانون اصلاح و تربيت تهران (بانك ملي شعبه اركيده) در اختيار نيكوكاران خواهد بود. همچنين لازم است فيش واريزي به انجمن حقوق شناسي و يا خانه انديشمندان علوم انساني فكس و يا ايميل([email protected]) شود.

 

انتهاي پيام

تاریخ ارسال خبر: 
94/8/12