کانون سردفتران و دفتریاران

سه شنبه, 12 اسفند 1399

پیام تبریک نوروزی رییس کانون سردفتران و دفتریاران

پیام تبریک نوروزی رییس کانون سردفتران و دفتریاران

محمد رضا دشتي اردكاني رييس كانون سردفتران و دفترياران طي پيامي فرارسيدن سال نو را به همكاران و خانواده بزرگ دفاتر اسناد رسمي تبريك گفت.

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني كانون سردفتران و دفترياران متن اين پيام به شرح زير است:

 

 

هر راه بجز راه تو کج خواهد شد

بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد

ما منتظران اگر بخواهیم همه

امسال همان سال فرج خواهد شد

 

« فَانظُرْ إِلَی‌ََّ ءَاثَـَرِ رَحْمَت‌ِ اللَّه‌ِ کَیْف‌َ یُحْی‌ِ الاْ رْض‌َ بَعْدَ مَوْتِهَآ إِن‌َّ ذَ َلِکَ لَمُحْی‌ِ الْمَوْتَی‌َ وَ هُوَ عَلَی‌َ کُل‌ِّ شَی‌ْءٍ قَدِیرٌ ؛ پس به آثار رحمت خدا بنگر که چگونه زمین را پس از مرگش زنده می‌گرداند. در حقیقت‌، هم اوست که قطعاً زنده کنندة مردگان است و اوست که بر هر چیزی تواناست‌. » (روم‌،آیه 50)

 

حلول سال نو و بهار پر طراوت را كه نشانه قدرت لايزال الهي و تجديد حيات طبيعت مي باشد را به تمامي عزيزان و همكاران سردفتر و دفتريار و اعضاي خانواده بزرگ دفاتر اسناد رسمي ايران تبريك و تهنيت عرض نموده و سالي سرشار از بركت و معنويت را از درگاه خداوند متعال براي شما عزيزان مسئلت مي نمايم.

 

اميد است در سال جديد با تكيه بر قرآن كريم و پيروي از مسير پر سعادت اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السّلام و تحت رهنمودهاي روشنگر مقام معظم رهبري مد ظله العالي، با نگاهي پر اميد به آينده و نگرش نو بر آموخته ها و اندوخته هاي حاصل از تجربيات گذشته پاي در راه اهداف متعالي ديني، ملي و صنفي گذاريم و در اين شروع سال جديد با استعانت از ضمير پاك و منور تكيه گاه عظيم اين مرز و بوم، امام مهرباني، حضرت علي ابن موسي الرضا (ع)، مسير زندگي خود را به راه پر شكوه و سراسر نور الهي پيوند بزنيم.

 

و فراموش نكنيم بهار امسال متبرك است به نام و ياد حضرت ام ابيها فاطمه زهرا سلام الله عليها. ولادت با سعادت اين بانوي بزرگ اسلام ياد آور مكتب فاطمي در بهار است. مكتبي كه زمينه ساز تربيت انسان هاي حق محور بوده و مي تواند زمينه ساز ظهور منجي مولود (عج) باشد.

 

انشا الله

تاریخ ارسال خبر: 
94/12/26