کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 02 مهر 1400

بررسی چگونگی بهره گیری از آخرین امکانات آموزشی دانشگاه گرونوبل فرانسه

بررسی چگونگی بهره گیری از آخرین امکانات آموزشی دانشگاه گرونوبل فرانسه
چگونگی بهره گیری از آخرین امکانات آموزشی دانشگاه گرونوبل فرانسه در دیدار هیات ایرانی با رییس بخش IT شبکه IAE وابسته به دانشگاه گرونوبل و رییس سندیکای اساتید دانشگاه گرونوبل بررسی شد.
به گزارش خبرنگار کانون سردفتران و دفتریاران، هیات ایرانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و کانون سردفتران و دفتریاران صبح امروز (دوشنبه) 14 آبان ماه با حضور در شبکه دانشگاهی IAE وابسته به دانشگاه گرونوبل با پروفسور "ژاک تراند" دیدار و گفت وگو کردند.
در این ملاقات پروفسور ژاک تراند، رییس بخش IT شبکه IAEتوضیحات لازم را پیرامون وضعیت بخش مزبور و امکانات آموزشی و پژوهشی آن ارائه و اعلام آمادگی کرد تا دوره های کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های حقوق خصوصی، مدیریت عمومی، مدیریت IT، امور مالی و هرگونه نیاز دیگر را که از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و کانون سردفتران و دفتریاران اعلام شود به دانشجویان معرفی شده ارائه کند.
در این ملاقات که با حضور  دکتر تقی برومند زاده، استاد برجسته ایرانی و رییس سندیکای اساتید دانشگاه گرونوبل برگزار شد، پروفسور ژاک تراند به سوالات مختلف هیات ایرانی پاسخ گفته و اظهار امیدواری کرد با ارائه طرح نیازهای هیات ایرانی در کوتاه ترین زمان ممکن مقدمات آغاز دوره های مذکور، هم زمان در کشورهای ایران و فرانسه فراهم شود.
لازم به یادآوری است شبکه دانشگاهی IAE با بیش از 50 سال سابقه در زمینه تحقیقات و آموزش در حوزه های مدیریت، IT، بازاریابی، امور مالی و بازرگانی و همکار ی با مراجع علمی- حقوقی متشکل از 30 دانشکده در 30 نقطه کشور فرانسه فعال است و در امر آموزش های تخصصی به خصوص در سایر کشورها و با هدف تمرکز زدایی دارای تجارب ارزنده ای است.
هیات ایرانی متشکل از معاون امور اسناد و مدیرکل امور اسناد و سردفتران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، رییس و نایب رییس کانون سردفتران و دفتریاران طی یک هفته حضور در کشور فرانسه (شهرهای پاریس، مارسی، لیون و گرونوبل) با مسئولین اتحادیه جهانی سردفتران و مسئولین سردفتری فرانسه دیدار و گفت و گو کرده و زمینه همکاری های دو جانبه را بررسی کردند.