کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 03 مهر 1400

اطلاعیه شماره 10 شرکت تعاونی مسکن سردفتران و دفتریاران

اطلاعیه شماره 10 شرکت تعاونی مسکن سردفتران و دفتریاران
اطلاعیه شماره 10 شرکت تعاونی مسکن سردفتران و دفتریاران در مورد پرداخت قسط دوم متقاضیان پروژه هشتگرد اعلام شد.
به گزارش خبرنگار کانون سردفتران و دفتریاران، حسن آرامی،  رییس هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن سردفتران و دفتریاران در این اطلاعیه اعلام کرده است: پیرو اطلاعیه شماره 9، بدینوسیله به اطلاع متقاضیان پروژه هشتگرد می رساند که مراحل خرید و انتقال زمین به تعاونی مسکن پایان یافته و دستور نقشه از شهرداری اخذ و نقشه های معماری بلوک های ساختمانی در دست تهیه است. نحوه اجرای ساختمان طبق دستور نقشه سه طبقه روی پیلوت و در هر طبقه سه واحد مسکونی ساخته خواهد شد. متراژ آپارتمان ها به طور تقریب نسبت به مساحت زمین بین 117 مترمربع الی 124 مترمربع خواهد بود که متراژ قطعی آنها پس از دریافت جواز ساخت مشخص خواهد شد.
در این نامه از متقاضیانی که قسط اول را پرداخت کرده اند درخواست شده است تا 5/9/86 بابت قسط دوم مبلغ سه میلیون تومان به حساب سپرده شماره 116105896 بانک تجارت شعبه چهارراه پارک کد 032 بنام تعاونی مسکن سردفتران و دفتریاران واریز و اصل فیش را به صندوق پستی 8775-15875 ارسال کنند و در متن فیش واریزی حتما نام خود و شماره دفترخانه را با خط خوانا قید نمایند.
ضمنا قرارداد احداث و واگذاری آپارتمان بین عضو و تعاونی در دست تهیه است که هم زمان با پرداخت قسط سوم منعقد خواهد شد.
همچنین در این نامه خاطرنشان شده است در حال حاضر به علت عملیات خاکبرداری جهت ایجاد دسترسی های اصلی توسط شرکت عمران هشتگرد، نصب تابلوی راهنما مقدور نیست و انشا الله جهت مراسم کلنگ زنی علائم موقت راهنما در محل نصب خواهد شد.
متن این نامه یه پیوست ارائه می شود: