کانون سردفتران و دفتریاران

سه شنبه, 25 خرداد 1400

افتتاح چند پروژه بزرگ ثبتی باحضور معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت در استان فارس

ساختمان جدید اداره کل ثبت اسناد واملاک استان فارس که اداره ثبت شیراز نیز در آن مستقر است با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال در دو هزار متر مربع زیر بنا و با مساحت بیش از شش هزار متر مربع در هفت طبقه با سیستم های پیشرفته گرمایشی و سرمایشی جهت تکریم ارباب رجوع با حضور حسینعلی امیری معاونت رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در شیراز افتتاح شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی، حسینعلی امیری که برای افتتاح ساختمان جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک استان فارس، کهکیلویه و بویر احمد و بوشهر و چند پروژه ثبتی دیگر به استان فارس سفر کرده بود در بدو ورو د به این استان مورد استقبال استاندار، رئیس کل دادگستری ، مدیر کل ثبت اسناد و جمعی از مقامات محلی استان قرار گرفت.
در این سفر همچنین سیستم مکانیزه ثبت شرکتها افتتاح شد و حسینعلی امیری معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از بانک جامع اطلاعات املاک استان و کارگاه آموزشی در این زمینه بازدید کرد.
افتتاح کانون سردفتران ودفتریاران منطقه ، ویژه استانهای فارس ، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد به عنوان دومین کانون سردفتران کشور و اولین کانون سردفتران و دفتریاران بعد از انقلاب نیز از دیگر برنامه های این سفر بود.