کانون سردفتران و دفتریاران

چهارشنبه, 08 بهمن 1399

دعوت کانون سردفتران از سران دفاتر اسناد رسمی برای شرکت در همایش "تبیین ویژگیهای کارت شناسایی ملی و کاربرد آن در دولت الکترونیک"

کانون سردفتران و دفتریاران از سران دفاتر اسناد رسمی برای شرکت در همایش "تبیین ویژگیهای کارت شناسایی ملی و کاربرد آن در دولت الکترونیک" دعوت به عمل می آورد.

سید احمد قشمی، مدیر کل ثبت احوال استان تهران در گفت و گو با خبرنگار کانون سردفتران و دفتریاران اظهار داشت: از آنجا که بحث کارت ملی پوششی 98% را در تهران داشته و از برنامه های زیر ساختی نظام در زمینه های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی محسوب می شود که تاثیر بسیار مهمی را بر جا می گذارد بر آن شدیم تا همایشی را با عنوان تبیین ویژگیهای کارت شناسایی ملی و کاربرد آن در دولت الکترونیک برگزار کنیم.

وی با اشاره به اهمیت و تاثیر کارت شناسایی ملی در جامعه امروز، شناسایی این کارت در عصر حاضر و بویژه برای سران دفاتر اسناد رسمی را بسیار مهم توصیف کرد و افزود: این همایش 23 دی ماه سال جاری از ساعت 30/8 تا30/11در تالار وزارت کشور برگزار خواهد شد.

دشتی اردکانی، رییس کانون سردفتران و دفتریاران با تاکید بر اهمیت کارت شناسایی ملی و کاربرد آن در دولت الکترونیک و دفاتر اسناد رسمی، حضور سردفتران اسناد رسمی را در این همایش بسیار مهم و سودمند عنوان کرد.

وی با اشاره به توافقات صورت گرفته بین این کانون و اداره کل ثبت احوال استان تهران از سردفتران متقاضی خواست تا درخواست خود مبنی بر شرکت در این همایش را تا روز یکشنبه 15/10/87 به صورت فکس به شماره 88706101 روابط عمومی کانون سردفتران اعلام کنند.

انتهای پیام