کانون سردفتران و دفتریاران

دوشنبه, 11 اسفند 1399

دبیر هیات نظارت بر انتخابات کانون سردفتران: همراه داشتن کارت شناسایی سردفتری یا دفتریاری، شناسنامه یا کارت ملی در روز رای گیری الزامی است

دبیر هیات نظارت بر انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران گفت: همراه داشتن کارت شناسایی سردفتری یا دفتریاری، شناسنامه یا کارت ملی در روز رای گیری الزامی است.
 
به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، مسعود طالب پور اردکانی در گفت و گو با خبرنگار این کانون اعلام کرد: سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی استان تهران باید برای شرکت در انتخابات، کارت شناسایی سردفتری یا دفتریاری یا شناسنامه یا کارت ملی را به همراه داشته باشند تا در روز رای گیری با مشکلی مواجه نشوند.
 
وی با بیان اینکه انتخابات سومین دوره هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران روز جمعه 10/7/88 از ساعت 8 لغایت 17 در محل کانون سردفتران انجام خواهد شد، اظهار داشت: 7 نفر عضو هیات نظارت بر انتخابات در روز رای گیری از ساعات آغازین شروع رای گیری در محل اخذ رای حضور خواهند داشت.
 
دبیر هیات نظارت بر انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران در رابطه با زمان پایان تبلیغات در انتخابات گفت: تبلیغات باید تا روز قبل از برگزاری انتخابات پایان یابد و چنانچه در روز انتخابات نصب پوستر یا تصویر کاندیداها در اطراف محل برگزاری یعنی کانون سردفتران و دفتریاران مشاهده شود تخلف انتخاباتی محسوب می شود.
 
طالب پور اردکانی در رابطه با زمان اعلام نتایج انتخابات گفت: برابر ماده 11 آیین نامه اصلاحی ماده 61 قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران، پس از اخذ رای و پایان زمان مقرر، شمارش آرا توسط هیات نظارت آغاز خواهد شد و در اولین فرصت به اطلاع خواهد رسید. بعد از اعلام  نتایج، کاندیداهایی که نسبت به انتخابات اعتراض داشته اند می توانند ظرف سه روز پس از اعلام حائزین اکثریت آراء ، اعتراض خود را به دفتر هیات نظارت تسلیم کنند و پس از آن هیات نظارت تا یک هفته فرصت خواهد داشت که با رسیدگی به اعتراضات نظر خود را اعلام کند.
 
دبیر هیات نظارت بر سومین دوره انتخابات هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران، در پایان ضمن دعوت از سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی استان تهرانبرای شرکت در این انتخابات، هرچه باشکوه تر برگزار شدن انتخابات را نقطه قوتی در تصمیم گیری های آینده هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران عنوان کرد.
 
انتهای پیام