کانون سردفتران و دفتریاران

دوشنبه, 18 اسفند 1399

تقدیر رییس کانون سردفتران و دفتریاران از شرکت کنندگان در انتخابات هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران

رییس کانون سردفتران و دفتریاران از همکارانی که در سومین دوره انتخابات هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران استان تهران شرکت کردند تقدیر و تشکر کرد.
 
به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، محمدرضا دشتی اردکانی در این رابطه گفت: حضور همکاران سردفتر و دفتریار استان تهران در سومین دوره انتخابات هیات مدیره کانون که روز جمعه دهم مهرماه در محل کانون برگزار شد، قوت قلبی برای هیات مدیره جدید و مایه افتخار خانواده بزرگ دفاتر اسناد رسمی دانست.
 
وی با بیان اینکه استقبال شرکت کنندگان در ساعات اولیه انتخابات نشان از اهمیت امر و درک شایسته آن از سوی همکاران دارد، افزود: فعالیت های صنفی در هر قشر و گروهی حاکی از ارج نهادن به رای و خرد جمعی است و حضور چشمگیر و دلگرم کننده سردفتران و دفتریاران استان تهران هم از این مهم حکایت دارد.
 
دشتی اردکانی در پایان با آرزوی موفقیت برای منتخبین این دوره هیات مدیره، همکاری و تعامل دفاتر اسناد رسمی را لازمه خدمت رسانی بهتر به همکاران و مردم دانست و ادامه داد: تعاملات دوطرفه در همه زمینه ها به خصوص اموری که ارتباط مستقیم با مردم دارد گامی در جهت تسریع و تسهیل امور است که مطمئن هستیم با یاری همکاران صنف فهیم دفاتر اسناد رسمی بیش از پیش محقق خواهد شد.
 
انتهای پیام