کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 25 ارديبهشت 1400

تجدید بیعت سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی با امام راحل(ره)

اعضای هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران به همراه جمعی از سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی باحضور در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب امام راحل(ره) و حسینیه جماران با آرمانهای متعالی آن بزرگمرد تاریخ تجدید بیعت کردند.
 
به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، اعضای هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران به همراه جمعی از سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی در آستانه سی و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب و ادای احترام و قرائت فاتحه و همچنین حضور در حسینیه جماران و دیدار از بیت امام راحل(ره) با آرمانهای متعالی آن بزرگمرد تاریخ تجدید بیعت کردند.
 
فضای ساده و معنویت بیت امام راحل (ره) آنچنان تاثیر گذار بود که آثار ساده زیستی این رهبر و مولای جهان تشیع، احساسات بازدیدکنندگان را برانگیخت.
 
همچنین نماینده هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران در محل حسینیه جماران ضمن تفسیر سوره شریفه فجر با تاکید بر تجدید بیعت سردفتران و دفتریاران با حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای در آستانه سی و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بر لزوم التزام همگان به ولایت فقیه و حمایت قاطع سردفتران و دفتریاران از مقام عظمای ولایت تاکید کرد.
 
انتهای پیام