کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 02 ارديبهشت 1400

آمادگی کامل کانون سردفتران و دفتریاران برای کمک به مجلس

آمادگی کامل کانون سردفتران و دفتریاران برای کمک به مجلس
رئیس کانون سردفتران و دفتریاران گفت: هدف ما این است که قوه مققنه را کمک کنیم چون در جمع ما حقوقدانانی هستند که در کشورهای خارجی تحصیل کرده و مطالعات گسترده ای در موضوعات مختلف داشتند.

 

 

محمدرضا دشتی اردکانی در گفتگو با پایگاه خبری جامعه خبر در مورد جزئیات جلسه کمیته پارلمانی کانون سردفتران و دفتریاران گفت: شاید ما تنها کانونی باشیم که چنین کمیته منسجمی را داریم. در همه استانها کمیته پارلمانی با نمایندگانی تشکیل شده است. در جلسه سه شنبه شب در مورد قوانین، بودجه کشوری و همچنین بحث مالیات ارزش افزوده پیشنهاداتی داریم که با نمایندگان مطرح کردیم. همچنین یکی از دلایل دیگر تشکیل این جلسه تدوین هرچه بهتر قوانینی بود که در لوایح و طرح های مجلس شورای اسلامی است. هدف ما این است که قوه مققنه را کمک کنیم چون در جمع ما حقوقدانانی هستند که در کشورهای خارجی تحصیل کرده و مطالعات گسترده ای در موضوعات مختلف داشتند.

 

امشب بیشتر یک جلسه هم اندیشی بود که نمایندگان آمدند و حرف های ما را شنیدند و ما هم متقابلا صحبت ها آنها را شنیدیم تا بتوانیم با مجلس شورای اسلامی تعامل بهتری داشته باشیم.

 

نتیجه جلسه این شد که ما مواردی را که به ذهنمان می رسد و جز دغدغه مردم است را بنویسیم و به آنها تقدیم کنیم. تا آنها با مطالعه و بررسی آنها بتوانند قوانینی را در کشور تدوین کنند که هیچ مشکلی در آینده برای مردم به وجود نیاید.

تلاشمان این است که مردم کشورمان بهترین ارزان ترین و با سرعت بالا کارهایشان را انجام دهند. و کارشان با راحتی و آسانی انجام شود و این پیچ و خم های اداری که در کشور ما است با ارائه تجارب و راهکارهایی که ما به مجلس ارائه می دهیم از بین برود.

 

همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند تکریم ارباب رجوع و مردم در دستور کارمان قرار گیرد.

 

 انتهای پیام

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
96/09/29