کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 16 ارديبهشت 1400

پیام تبریک رییس کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت ششم دی ماه، گرامیداشت دفاتر اسنادرسمی

پیام تبریک رییس کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت ششم دی ماه، گرامیداشت دفاتر اسنادرسمی

پيام تبريك رييس كانون سردفتران و دفترياران به مناسبت ششم دي ماه، گراميداشت دفاتر اسنادرسمي اعلام شد.

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا إِذا تَدایَنْتُمْ بِدَیْنٍ إِلى‏ أَجَلٍ مُسَمًّى فَاكْتُبُوهُ وَ لْیَكْتُبْ بَیْنَكُمْ كاتِبٌ بِالْعَدْلِ...

 

با عرض سلام و درود به محضر يكايك همكاران عزيز و ارجمند، سردفتران معظم، دفترياران محترم و كاركنان پرتلاش دفاتر اسناد رسمي در سراسر كشور

 

فرارسيدن ششم دي ماه، گراميداشت روز دفاتر اسناد رسمي را تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.

امسال هم خداوند متعال عنايت فرمود تا خاصه در روز ششم دي ماه، بارديگر در سراسر ايران اسلامي، قدردان زحمات، تلاشها، خدمات و فداكاريهاي همكارانم در دفاتر اسناد رسمي باشيم.

نگاهي گذرا به آنچه كه در سالهاي اخير در حوزه دفاتر اسنادرسمي به وقوع پيوسته است، سرعت تحولات و اين عرصه را به خوبي نمايان مي سازد. در طول يك دهه گذشته تلاشهاي فراواني براي تثبيت جايگاه سند رسمي در كشور بكار گرفته شده كه امروز به واقع در سطوح مختلف نظام اداري و حتي سياسي كشور به اين موضوع به عنوان يك اصل غير قابل خدشه تاكيد مي شود.

از سوي ديگر، رشد قابل توجه تنظيم اسناد در دفاتر اسناد رسمي، نشان از حساسيت عموم جامعه به مزاياي سند رسمي و اعتماد به دانش، تعهد، تخصص و تجربه همكارانم در مجموعه دفاتر اسناد رسمي است.

 

همكاران گرامي و معظم

به فضل الهي، آينده اي روشن و پراميد پيش روي دفاتر اسنادرسمي قرار دارد و رفع مشكلات نيز جز در سايه اتحاد و همدلي ميسر نمي باشد و بر اين باورم كه ششم دي ماه كه متبرك از آيه شريفه است، فرقي مناسب براي اتحاد و آغاز راهي نو براي رسيدن به اهدافمان است.

 

در پايان ضمن عرض سلام و تحيت به پيشگاه مقدس حضرت صاحب الامر و الزمان (عج) و آرزوي علو درجات براي شهداي از صدر اسلام تا انقلاب اسلامي و آرزوي سلامتي براي رهبر معظم انقلاب اسلامي، بار ديگر فرارسيدن اين روز مبارك را به محضر يكايك همكاران عزيز و گرانقدرم در سراسر كشور تبريك و تهنيت عرض مي نمايم و اميدوارم در سايه توكل به حضرت احديت در راه انجام وظايف قانوني موفق و منصور باشيد و همه ما توفيق خدمت شايسته به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را در عرصه كتابت اسناد رسمي داشته باشيم ان‌شاءالله.

 

      محمدرضا دشتي اردكاني

     رييس كانون سردفتران و دفترياران

 

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
96/10/05