کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 18 ارديبهشت 1400

پیام رییس کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت دهه مبارک فجر

پیام رییس کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت دهه مبارک فجر

متن پيام محمدرضا دشتي اردكاني،‌ رييس كانون سردفتران و دفترياران به مناسبت سالروز ورود امام راحل به كشور و دهه مبارك فجر به اين شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

وَالْفَجْرِ... وَلَيَالٍ عَشْرٍ...

 

انقلاب ما انفجار نور بود. حضرت امام خميني (ره)

 

ايام الله فرخنده دهه فجر يادآور فداكاري و رشادت ملتي است كه نام و آرمان امام خميني كبير(ره) را بر دل و جانشان نشاندند و با پيروي از ولايت حضرت امام راحل عظيم الشأن، استقلال، ‌آزادي و جمهوري اسلامي را براي ايران زمين به ارمغان آوردند.

 

نبايد ترديد داشت كه پيروزي انقلاب اسلامي ايران ،‌تحقق وعده تخلف ناپذير الهي است و ورود باشكوه امام راحل به خاك كشور را بايد ترجمان "جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا" دانست.

 

ملت بزرگ ايران بعد از سالها مبارزه و استكبار ستيزي، با خون خود شجره طيبه انقلاب را آبياري نمودند و پايه هاي رژيم طاغوتي را در دهه فجر فرو ريختند.

 

اينجانب با گرامي‌داشت ياد و خاطره شهداي انقلاب اسلامي و آرزوي علو درجات روح پر فتوح بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران و تجديد بيعت با آرمان‌هاي انقلاب اسلامي، سالروز ورود باشكوه حضرت امام خميني(ره) به كشور و پيروزي انقلاب اسلامي را تبريك و تهنيت عرض نموده و اميدوارم تحت رهبري داهيانه مقام معظم رهبري، انقلاب عزيزمان به حكومت جهاني حضرت قائم آل محمد(عج) متصل گردد. ان شاء الله.

 

محمدرضا دشتي اردكاني

رييس كانون سردفتران و دفترياران

 

تاریخ ارسال خبر: 
96/11/11