کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 02 ارديبهشت 1400

پیام تبریک رییس کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت سال نو

پیام تبریک رییس کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت سال نو
پیام تبریک رییس کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت سال نو
بسم الله الرحمن الرحيم
يا مقلب القلوب والابصار
يا مدبرالليل و النهار
يا محول الحول والاحوال
حول حالنا الي احسن الحال
فرارسيدن فصل بهار و تولد دوباره طبيعت را به حضور يكايك ايرانيان در سراسر جهان، به ويژه هموطنان عزيزم در ايران اسلامي و خاصه سردفتران، دفترياران، بازنشستگان، پيشكسوتان و خانواده معظم ايشان و به همه كساني كه به فرهنگ والاي ايران زمين احترام گذارده و اين روز را گرامي مي دارند، تبريك و شادباش عرض مي نمايم.
سال 1396 با همه خوبيها، سختيها، رنجها، شكستها و موفقيتها به پايان رسيد و با شكوفايي بهار، جان تازه اي به ايران، اين مرز پرگهر، دميده خواهد شد. سالي كه گذشت، سرشار از لحظات تلخ و شيريني بود كه ملت بزرگ ايران را درآزمونهاي مختلفي قرارداد و مانند گذشته، نتيجه اي جز سربلندي مردم قهرمان ايران نداشت.
در حوزه دفاتر اسناد رسمي نيز شرايطي مشابه، حاكم بود. مشكلات فراواني پيش روي دفاتر اسناد رسمي قرار دارد كه با توكل به خالق بي همتا و تلاش هيات مديره كانون سردفتران و دفترياران بسياري از آنها مرتفع گرديده و با قدرت در مسير رفع ساير معضلات در حال حركت هستيم. در سال 1396 كانون سردفتران و دفترياران در راه انجام وظايف محوله گامهاي بسيار بلندي را برداشت كه ان شاالله به وقت مقتضي، گزارش تفصيلي آن تقديم حضور مي گردد. 
بر اين باوريم كه هدف گذاري و همدلي در سايه عنايت حضرت باريتعالي، از عوامل مهم رفع مشكلات و معضلات پيش روي ما بودند كه با مشاركت يكايك همكاران عزيز و ارجمند و همت و تلاش قابل تقدير اعضاي هيات مديره كانون سردفتران و دفترياران در سراسر كشور، موفقيتهاي بزرگي را به همراه داشت.
در اين رهگذر نمي توان نقش بي بديل مجموعه مديران سازمان ثبت اسناد و املاك كشور و به ويژه دكتر تويسركاني رياست معظم سازمان ثبت اسناد و املاك كشور را ناديده گرفت كه مراتب تقدير و تشكر خود را اعلام مي نمايم.
 اميدوارم در سال جديد با برنامه ريزي و هدف گذاري براي رفع مشكلات پيش رو، گامهاي موثري را برداريم.
با عرض سلام و تحيت به پيشگاه مولا و آقايمان حضرت صاحب الامر(عج) و آرزوي علو درجات براي روح بلند حضرت امام خميني (ره) و شهداي از صدر اسلام تا شهداي جنگ تحميلي و آرزوي سلامتي براي جانبازان سرافراز جنگ تحميلي و همه بيماران و سلامتي رهبر معظم انقلاب اسلامي ايران، سال جديد را به محضر يكايك شما همكاران گرامي، سردفتران و دفترياران، بازنشستگان، پيشكسوتان و خانواده معظم ايشان، همكاران ومديران پرتلاش سازمان ثبت اسناد و املاك كشور تبريك و تهنيت عرض مي نمايم و سالي سرشار از عبادت، شادي، بركت، سلامتي و موففقيت را براي شما آرزو مندم.
از همه سوي بهار جلوه او مي بينم
جلوه اوست جهان كز همه سو مي بينم
چون به نوروز كند پيرهن از سبزه و گل
آن نگارين همه رنگ و همه بو مي بينم
ايام به كام
محمدرضا دشتي اردكاني 
رييس كانون سردفتران و دفترياران
تاریخ ارسال خبر: 
97/01/01