کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 02 ارديبهشت 1400

زینب السادات حسینی مدال برنز مسابقات کاراته قهرمانی آسیا را کسب کرد

زینب السادات حسینی مدال برنز مسابقات کاراته قهرمانی آسیا را کسب کرد

زينب السادات حسيني (فرزند سيدعلي حسيني، كارمند كانون سردفتران و دفترياران) مدال برنز کاتاروهای نوجوان در رقابت های آسیایی 2018 را كسب كرد.

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران به نقل از سایت فدراسیون کاراته جمهوري اسلامي ايران، در رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا که در شهر اوکیناواي ژاپن برگزار شد، کاراته کاي نوجوان تيم ملي كاراته دختران جمهوري اسلامي ايران به روی تاتامی رفت.


در اين مسابقات زینب السادات حسینی عضو تيم ملي نوجوانان ايران در کاتای انفرادی دختران در دور اول 5 بر صفر "آمریتا ویجایان" از كشور هند را شکست داد. سپس 3بر 2 مغلوب "لیا کوشکارکائوا" از قزاقستان شد و به دیدار رده بندی راه یافت.
او در دیدار رده بندی 5 بر صفر "یوماهی" از هنگ کنگ را مغلوب كرد و با كسب مقام سومي اين دوره از رقابت ها، صاحب مدال برنز جام هفدهم كاراته آسيا در اوكيناواي ژاپن شد.

 

گفتني است در پایان رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا در رده سنی نوجوانان که روز جمعه 21 اردیبهشت ماه در شهر اوکیناواي ژاپن برگزار شد، تیم کشورمان در بخش کومیته پسران با 2 طلا، یک نقره و 2 برنز همانند دوره گذشته بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم دختران هم با کسب یک طلا و يك برنز با 3 پله صعود نسبت به دوره قبل نایب قهرمان آسيا شد. ضمن اینکه تیم ایران در مجموع مدال ها هم در بخش کومیته بر سکوی قهرمانی قرار گرفت.

 

در این رقابتها 385 "کاراته کا" از 25 کشور شرکت داشتند.

 

تاریخ ارسال خبر: 
97/02/22