کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 03 ارديبهشت 1400

راهیابی تیم‌های هیات مدیره کانون، البرز، لرستان و کرمانشاه به مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان

راهیابی تیم‌های هیات مدیره کانون، البرز، لرستان و کرمانشاه به مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان

مسابقات فوتسال كانون سردفتران و دفترياران جام رمضان با حضور 8 تيم از استان هاي تهران، البرز، لرستان و كرمانشاه در سالن ورزشي مركز علمي كاربردي كانون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران، در اين دوره از مسابقات كه از روز چهارشنبه 9 خردادماه آغاز شد، تيم هاي حاضر طي 12 بازي و در سه شب متوالي به مصاف يكديگر رفتند و  نهايتا تيم هاي هيات مديره كانون، البرز، لرستان و كرمانشاه به مرحله نيمه نهايي راه يافتند.

 

اختتاميه اين دوره از مسابقات 24 خردادماه برگزار خواهد شد.

 

مسئول كميته رفاهي ورزشي كانون  سردفتران و دفترياران در افتتاحيه اين مسابقات ضمن خيرمقدم به تيم هاي شركت كننده و قدرداني از حضور سه تيم از استان هاي كرمانشاه ، لرستان و البرز گفت: هدف از برگزاري اين مسابقات افزايش روحيه، نشاط و شادابي بين سردفتران و دفترياران و كارمندان دفاتر اسناد رسمي و همچنين آشنايي و تعامل بيشتر همكاران با يكديگر است.

 

اميرحسين وحيدي افزود:‌ در اين دوره از مسابقات قريب به 100 نفر از همكاران در قالب بازيكن، مربي، سرپرست تيم، داور و برگزاركننده حضور داشتند.

 

وي تصريح كرد: اين دوره از بازي ها با مشاركت مالي تيم هاي شركت كننده و بدون دريافت كمك مالي از كانون مركز برگزار شد.

 

مسئول كميته رفاهي ورزشي كانون از برگزاري مسابقات فوتسال بزرگداشت 6 دي "روز دفاتر اسناد رسمي" در سال جاري خبر داد و گفت: تمام انرژي و توان خود را براي هرچه بهتر و باشكوه‌تر برگزار كردن اين مسابقات به كار خواهيم گرفت و انشاالله نمايندگاني از تمامي كانون ها و جوامع حضور خواهد داشت.

 

ايمان اشرفي، مسئول هيات فوتسال كانون نيز با اشاره به برنامه ريزي هاي انجام شده در كميته رفاهي ورزشي درخصوص توسعه ورزش هاي انفرادي و تيمي گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان اولين گام ما در مسير پيش روست و اميدواريم در مسابقات ديگري كه قرار است به مناسبت هاي مختلف برگزار شود، بتوانيم ضعف ها و كاستي هاي خود را برطرف نمائيم.

 

اين مسابقات به همت كميته رفاهي ورزشي و هيئت فوتسال كانون در حال برگزاري است.

 

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
97/03/12