کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 02 ارديبهشت 1400

برگزاری مراسم تودیع اولین رییس کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمانشاه

برگزاری مراسم تودیع اولین رییس کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمانشاه

مراسم تجليل از محمدصادق صدیقی صفائی، اولین رئیس کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمانشاه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران به نقل از سايت كانون كرمانشاه، این مراسم روز گذشته با حضور دالوندی؛ مدیرکل ثبت اسناد و املاک کرمانشاه، مرادپور؛ معاون اداره کل ثبت استان،‌ روسای نواحی ثبتی استان، بازرسان وکارمندان ثبت استان و جمع کثیري از سردفتران و دفتریاران شاغل و بازنشسته استان برگزار شد.

 

در ابتدای مراسم صمد نریمانی از سردفتران استان با تمجید از شخصیت و منش والای صدیقی صفائی، از اهتمام ایشان در جهت ارتقاء جایگاه دفاتر اسناد رسمی استان و از کوشش‌های مستمر وی بخاطر ایجاد بستری مناسب در راستای ایجاد تقسیم عادلانه اسناد تقدیر و تشکر کرد.

 

محسن اخوان گوران، عضو هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران کرمانشاه هم از تلاش‌های صدیقی صفائی به عنوان اولین رئیس کانون سردفتران و دفتریاران کرمانشاه و زحماتی که در این مسیر متحمل شده‌اند تشکر و تقدیر کرد و از خداوند برای ایشان سلامت و تندرستی مسئلت كرد.

 

محمدناصر دالوندی، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمانشاه هم از تلاش‌های صدیقی صفائی تقدیر كرد و بر لزوم برگزاری مرتب و منظم جلسات ماهانه کانون استان و حضور حداکثری همکاران سردفتر و دفتریار استان در اين جلسات تاکید كرد.

 

در انتهای این مراسم هدایايي از سوي مدیرکل ثبت استان و كانون استان به محمدصادق صدیقی صفائی و تعدادی از سردفتران و دفترياران بازنشسته اهداء شد.

 

تاریخ ارسال خبر: 
97/04/25