کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 03 ارديبهشت 1400

خون پاک شهدا و مجروحین حادثه تروریستی اهواز، سند عزت،بی گناهی و مظلومیت مردم ایران است

خون پاک شهدا و مجروحین حادثه تروریستی اهواز، سند عزت،بی گناهی و مظلومیت مردم ایران است

رئیس کانون سردفتران و دفتریاران امروز در پیامی با تسلیت شهادت تعدادی از هموطنان مان در حادثه تروریستی اهواز به دست گروهک خائن "الاحوازیه" مثلث شیطانی امریکا، اسرائیل و رژیم سعودی را به عنوان آمران و عاملان اصلی این حادثه خونین محکوم کرد.

 

 

 پیام محمدرضا دشتی اردکانی بدین شرح است؛

 

حادثه تروریستی اهواز به دست گروهک خائن "الاحوازیه" درسالروز حمله دشمنان به ميهن اسلامي در سال 59، نشاني از دگم اندیشی، تحجر و توحش تروریست های مزدور و خائن دست پرورده مثلث شیطانی امریکا، اسرائیل و رژیم سعودی بود.

 

اين حادثه دلخراش چهره متوحش و كريه  استكبارجهاني،صهيونيسم و وهابيت را در پيشگاه جهانيان نشان داد و جهانیان با چشمان متحیر خود واقعیت ماجرا را به نظاره نشستند و ديدند سپاهیان جان بر کف انقلاب، بسیجیان، جانباز، کودک، خبرنگار و مردم کوچه و بازار قربانیان بی گناه حادثه تروریستی دیروز بودند كه به لقا الله پیوستند.

 

این خون های پاک که ديروز بر آسفالت خیابان و سنگفرش پیاده روها جاری شد، سند افتخار، بی گناهی و مظلوميت  مردم ایران است. سند مقاومت و ایستادگی ملت غیور ما و نماد عیان پیروزی حق بر باطل و بازتاب رسوایی تفکر، زبان و دستان ناپاک و فتنه انگیز دشمنی است که اسلام راستین، ایران سربلند، انقلاب اسلامی و ایرانی مقاوم و آزاده را دشمن و در جبهه مقابل خود می بیند.

 

 تسلیت واژه کوچکی است برای همدردی با خانواده های بزرگوار و بازماندگان شهدای این واقعه تلخ و تکان دهنده!

دراین اندوه بزرگ جامعه بزرگ سردفتران و دفتریاران را در کنار خود بدانید و اظهار تسلیت و همدردی شان را در این غم بزرگ و فراموش ناشدنی بپذیرید.

 

 محمدرضا  دشتی اردکانی

 اول مهرماه ۱۳۹۷

تاریخ ارسال خبر: 
97/07/01