کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 09 اسفند 1399

فراخوان شرکت در مسابقات ورزشی به مناسبت 6 دی ماه روز دفاتر اسناد رسمی

فراخوان شرکت در مسابقات ورزشی به مناسبت 6 دی ماه روز دفاتر اسناد رسمی

مسئول کمیته رفاهی، ورزشی کانون از برگزاری اولین دوره مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف ویژه سردفتران و دفتریاران به مناسبت ششم دی ماه خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی كانون سردفتران و دفترياران، امیرحسین وحیدی درباره این مسابقات گفت: از آن جا كه کمیته رفاهی ورزشی، قصد برگزاری تورنومنت کشوری به مناسبت "ششم دی ماه" در رشته‌های ورزشی متفاوت، ویژه آقایان و بانوان سردفتر، دفتریار و کارمندان دفاتر اسناد رسمی را دارد، از مسئولین کمیته‌های رفاهی در استانهای کشور که تمایل به همکاری و شرکت در ‌این مسابقات دارند، خواسته شد آماری از تعداد سردفتران و دفتریاران و کارمندان متقاضی شرکت در این رقابت‌ها را به کمیته رفاهی، ورزشی كانون مرکز اعلام كنند.

 

وی هدف از این فراخوان را هماهنگی بیشتر برای اخذ بودجه لازم از کانون و تهیه طرحی مدون جهت ارائه به هیات مدیره كانون عنوان کرد.

 

وحیدی تصریح کرد: این مسابقات طی دو هفته و در رشته‌های "فوتسال و فوتبال براي آقايان" و "شطرنج و تنیس روی میز براي بانوان و آقايان" فقط بين سردفتران، دفترياران و كارمندان دفاتر اسناد رسمي برگزار می‌شود.

 

همكاران علاقمند به شركت در اين رقابت ها تا 97/7/30 فرصت دارند با واحد رفاهي ورزشي كانون به شماره 88705190 داخلي 1203 و يا با شماره 09124441487 ايمان اشرفي، عضو كميته رفاهي ورزشي تماس حاصل نمايند.

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
97/07/18