کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 18 ارديبهشت 1400

دیدار رئیس کانون سردفتران و دفتریاران با رئیس کل دادگستری و دادستان سیستان و بلوچستان

دیدار رئیس کانون سردفتران و دفتریاران با رئیس کل دادگستری و دادستان سیستان و بلوچستان

محمدرضا دشتي اردكاني كه براي افتتاح ساختمان جديد جامعه سردفتران و دفترياران استان سيستان و بلوچستان به زاهدان سفر كرده است با حجت الاسلام والمسلمين ابراهيم حميدي، رئيس كل دادگستري سيستان و حجت الاسلام علي موحدي راد، دادستان عمومي و انقلاب زاهدان ديدار و گفت وگو كرد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران، رييس كانون در اين ديدارها ضمن گراميداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي، درخصوص روند انجام كار در دفاتر اسناد رسمي سراسر كشور توضيحاتي را ارايه داد.

 

وي با ارايه گزارشي از عملكرد كانون سردفتران و دفاتر اسناد رسمي، بر لزوم تعامل هرچه بيشتر با بخش هاي مختلف دستگاه قضا تاكيد كرد و ادامه داد: دفاتر اسناد رسمي در كشور از هيچ تلاش و همكاري در زمينه خدمت رساني به مردم و تسهيل و تسريع انجام امور به ويژه در تنظيم و ثبت اسناد دريغ نخواهند كرد.

 

رئيس كل دادگستري و دادستان سيستان و بلوچستان هم در اين ديدار با بيان اينكه سازمان ثبت اسناد و املاك كشور از سازمان هاي پيشرو در كشور است، تاكيد كرد: ثبت الكترونيك اسناد گام مهمي براي  خدمت رساني به مردم شريف ايران اسلامي است و اين مهم بدون ياري و همكاري دفاتر اسناد رسمي در كنار سازمان ثبت محقق نمي شود.

 

جمعي از اعضاي شوراي عالي كانون ها و جوامع سردفتري كشور،‌ دشتي اردكاني را در اين سفر همراهي كردند.

 

تاریخ ارسال خبر: 
97/11/16