کانون سردفتران و دفتریاران

چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1400

قوانین و مقررات صدساله کشور روی اینترنت قرار گرفت

قوانین و مقررات صدساله کشور روی اینترنت قرار گرفت

معاون تنقیح و قوانین مقررات ریاست جمهوری از اتمام بارگذاری تمامی قوانین و مقررات صد ساله کشور بر روی اینترنت خبر داد و افزود: این قوانین مربوط به سالهای 1285 تا 1390 هستند و همچنان به روز می شوند.

به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران به نقل از خبرگزاری مهر، عباسعلی رحیمی اصفهانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه کار بارگذاری تمامی قوانین و مقررات کشور بر روی سایت اینترنتی http://www.ghavanin.net به اتمام رسیده است گفت: هم اکنون در حال به روز کردن قوانین و مقررات هستیم.

وی افزود: قوانینی که در معاونت حقوقی ریاست جمهوری مورد تدوین و تنقیح قرار گرفته است از سال 1285 تا 1390 است که شامل تمامی قوانین و مقررات کشور همراه با مصوبات هیئت دولت، شورای عالی انقلاب فرهنگی، شورای عالی اقتصاد، شورای عالی محیط زیست، شورای عالی بیمه و... است.

رحیمی اصفهانی با بیان اینکه بیش از 160 مرجع در کشور توانایی وضع مقررات دارند گفت: به زودی مقررات، مصوبات و آیین نامه های شوراهای شهر و سایر نهادها بر روی این سایت قرار می گیرد.

به گفته معاون تنقیح و قوانین مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری، عموم شهروندان می توانند تمامی قوانین و مقررات کشور و سازمانهای دولتی را از طریق این سایت مطالعه و ذخیره کنند.

انتهای پیام