کانون سردفتران و دفتریاران

چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1400

پرتال کانون سردفتران و دفتریاران هفته آینده راه اندازی خواهد شد

پرتال کانون سردفتران و دفتریاران هفته آینده راه اندازی خواهد شد

 به اطلاع کلیه همکاران محترم در سراسر کشور و کاربران گرامی می رساند، پرتال جدید کانون سردفتران هفته آینده راه اندازی خواهد شد.  به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، ضرورت ایجاد پرتالی جامع جهت اطلاع رسانی به همکاران ازمدت ها پیش احساس می شد تا اینکه نهایتا با همت همکاران درکانون سردفتران مسیری جدید در گذار از سنت به عرصه نوآوری فراهم شد.

 

در این پرتال علاوه بر امکاناتی چون درگاه ورود اطلاعات دفاتر اسناد رسمی، امکان جستجوی دقیق، امکان دسترسی خاص برای سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی، صفحات مشخص سایت برای کاربران خاص (دفاتر اسناد رسمی)، امکان ارسال آمار دفاتر به طریق اینترنتی به واحد آمار و انفورماتیک کانون و به روز رسانی به موقع، جدیدترین اخبار و اطلاعات صنفی و .... به اطلاع خواهد رسید.

 

انتظارمان جز رضایت همکاران و کاربران محترم نیست، بنابراین بسیار خرسند خواهیم بود که در آغاز این راه پر فراز و نشیب یاریگر ما باشید و نظرات و پیشنهادات خود را از طرقی که درپرتال ذکر خواهد شد، منتقل نمایید. باور داریم کاربران این پرتال با شایستگی علمی و اخلاقی که دارند ما را در ارتقا و اعتلای این مسیر یاری خواهند رساند.

 

اندیشه،خرد و دانشتان را ارج می نهیم.

 

 روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران