کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 25 ارديبهشت 1400

پرتال کانون سردفتران و دفتریاران راه اندازی شد

پرتال کانون سردفتران و دفتریاران راه اندازی شد

 پرتال کانون سردفتران و دفتریاران افتتاح و راه اندازی شد.به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، این پرتال جایگزین سایت قبلی کانون خواهد بود که در آن قابلیت ها و ویژگی هایی علاوه بر سایت قبلی وجود دارد.

 

در این پرتال علاوه بر امکاناتی چون درگاه ورود اطلاعات دفاتر اسناد رسمی، امکان جستجوی دقیق دفاتر اسناد رسمی کشور به سه روش، امکان جستجوی دقیق اخبار، امکان دسترسی خاص برای سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی، صفحات دسترسی عام برای کل کاربران و دسترسی خاص برای همکاران دفاتر اسناد رسمی، امکان ارسال آمار دفاتر به طریق اینترنتی به واحد آمار و انفورماتیک کانون و به روز رسانی به موقع، جدیدترین اخبار و اطلاعات صنفی و .... به اطلاع خواهد رسید.

 

دست اندرکاران این پرتال سعی در آن دارند تا اطلاع رسانی به نحو مطلوب و سریع صورت گیرد و در این راه تلاش و همت بیشتری نسبت به سابق معطوف خواهیم داشت و در این راستا همکاری، مساعدت و یاری شما همکاران محترم در این مسیر یاریگر ما خواهد بود.

 

انتظارمان جز رضایت همکاران و کاربران محترم نیست، بنابراین بسیار خرسند خواهیم بود که در آغاز این راه یاریگر ما باشید و نظرات و پیشنهادات خود را از طریق ارسال پیشنهادات و انتقادات که در منوی پرتال وجود دارد منتقل نمایید.

 

باور داریم کاربران این پرتال با شایستگی علمی و اخلاقی که دارند ما را در ارتقا و اعتلای این مسیر یاری خواهند رساند.

 

 روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران