کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 09 اسفند 1399

دعوت کانون سردفتریاران و دفتریاران از مردم برای حضوری پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس

دعوت کانون سردفتریاران و دفتریاران از مردم برای حضوری پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس

رئيس كانون سردفتران و دفترياران با صدور بيانيه اي ضمن گراميداشت روز جهاني قدس از مردم ايران خواست با حضور پرشكوه خود در راهپيمايي اين روز ، حمايت همه جانبه خود را از مردم فلسطين اعلام كنند.

 

به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، محمدرضا دشتي اردكاني در بخشي از اين بيانيه به تفکر مقاومت كه امروز به قدرت نرم جهان اسلام و بلکه جبهه محرومان و مظلومان عالم برابر نظام سلطه و صهیونیسم تبدیل شده است ، اشاره كرد و در ادامه اورده است : روز قدس امسال می تواند به نقطه عطفی در آزادسازی بیت المقدس و فرصتی ارزشمند برای نمایش وحدت جهان اسلام و قدرت نرم امت اسلامی و آشکار ساختن رسوایی و خفت چهره نفاق و ارتجاع منطقه تبديل شود.

 

در ادامه اين بيانيه همچنين آمده است : امروز دیگر بر کسی پوشیده نیست که حمایت همه جانبه آمریکای جنایتکار از جنایات رژیم سفاک صهیونیستی و نقش مستقیم آنان در کشتار ملت بی دفاع فلسطین آن هم با سردادن شعار مبارزه با تروریسم، تنها نیرنگی برای حضور نامشروع آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب در منطقه است.

 

رييس كانون سردفتران و دفترياران با بيان اينكه اين كانون همراه و همگام با ساير كاركنان خدوم دفاتر اسناد رسمي انزجار خود را از جنایات این رژیم منحوس اعلام مي دارد سکوت مرگبار و همراهی ذلیلانه برخی دولت های باصطلاح اسلامی با جنایتکاران در منطقه را نيز محکوم و بر حق مسلم و مشروع مردم مظلوم فلسطین در دفاع از خویش و بازگشت به موطن اصلی خود تأکید می کند.

 

در بخشي ديگر از اين بيانيه آمده است؛ اين كانون همچنين ملت‌های مسلمان بویژه ملت مسلمان ایران را به زنده نگاه داشتن روز قدس و آرمان فلسطین به عنوان یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، تحت رهنمودهای رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای «مدظله العالی» فرا می خواند که وعده نصرت الهی، نزدیک و تخلف ناپذیر است «إِن تَنصُرُوا اللَّهَ َنصُرْکُمْ َیُثَبِّتْ َقْدَامَکُمْ».

 

براساس اين بيانيه خانواده بصير دفاتر اسنادرسمي هم نوا با مردم مظلوم و ستمديده فلسطين و همصدا با تمامي مظلومان در سراسر دنيا نداي حق طلبي سر خواهند داد و در كنار هم ميهنان ايران اسلامي در راهپيمايي اين روز شريف شركت خواهند كرد تا بار دیگر با آرمان های امام راحل تجدید میثاق و با رهبر فرزانه انقلاب تجدید بیعت کنند.

 

تاریخ ارسال خبر: 
98/03/08