کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 18 ارديبهشت 1400

اطلاعیه ستاد برگزاری همایش 6 دی ماه، گرامی‌داشت روز دفاتر اسناد رسمی

اطلاعیه ستاد برگزاری همایش 6 دی ماه، گرامی‌داشت روز دفاتر اسناد رسمی

اطلاعیه ستاد برگزاری همایش ۶ دی ماه

 

 

 

اطلاعيه ستاد برگزاري همايش 6 دي ماه، گرامي‌داشت روز دفاتر اسناد رسمي

 

همكاران عزيز و ارجمند استان تهران؛

 

با توكل به خداوند متعال و در راستاي اجراي مصوبه هيات مديره محترم كانون سردفتران و دفترياران در برگزاري مراسم گرامي‌داشت روز دفاتر اسناد رسمي، بدين وسيله از يكايك سردفتران و دفترياران گرانقدر " استان تهران" جهت شركت در اين مراسم دعوت به عمل مي‌آيد.

 

لذا به منظور آگاهي سردفتران و دفترياران گرامي استان تهران از نحوه حضور در اين مراسم، موارد ذيل به استحضار مي‌رسد:

 

1-همايش گرامي‌داشت روز دفاتر اسناد رسمي روز جمعه 1398/10/6 راس ساعت 19 در مركز همايش هاي بين المللي برج ميلاد تهران برگزار مي‌گردد.

 

2- براي ورود به همايش كارت ویژه ای از سوي كانون صادر و ارايه نخواهد شد و با توجه به كنترل ورود همكاران به مجموعه سالن همايش توسط نيروهاي حراست برج ميلاد و عدم حضور همكاران كانون سردفتران و دفترياران در اين قسمت، به همراه داشتن كارت شناسايي سردفتري يا دفترياري الزامي است.

 

3- سردفتران و دفترياران گرامي از آوردن همراه، جدا خودداري فرمايند.

 

4- با توجه به محدود بودن تعداد ورودي‌ها به محل سالن همايش، از سردفتران و دفترياران گرامي خواهشمند است از يك ساعت قبل از آغاز همايش، به تدريج در محل حاضر شوند تا ضمن مديريت ورود همه همكاران محترم به مجموعه، برنامه در ساعت مقرر آغاز شود.

 

5- پاركينگ براي خودروهاي مهمانان كانون به تعداد محدود و با توجه به ظرفيت موجود جهت تسهيل پارك  خودروي همكاران به صورت رایگان در نظر گرفته شده است. عوامل مجموعه پاركينگ، صرفا با رويت كارت شناسايي سردفتري يا دفترياري كه قبلا نمونه آن در اختيار ايشان گذارده شده است، نسبت به اجازه پارك خودروها اقدام مي‌نمايند.

 

پيشاپيش مقدم يكايك سردفتران و دفترياران  استان تهران را به همايش گرامي‌داشت روز دفاتر اسناد رسمي، گرامي مي‌داريم.

 

با احترام

 

ستاد برگزاري همايش 6 دي ماه، گرامي‌داشت روز دفاتر اسناد رسمي

 

تاریخ ارسال خبر: 
98/09/25