کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 03 مهر 1400

خندانی: تحول در ارائه خدمات رفاهی به همکاران از اولویت های ماست

خندانی: تحول در ارائه خدمات رفاهی به همکاران از اولویت های ماست

رئيس كانون سردفتران و دفترياران گفت: تحول در ارائه خدمات رفاهي به همكاران از اولويت هاي ما در دوره جديد هيات مديره است.

 

به گزارش روابط عمومي، علي خنداني در نشست مسئولين رشته هاي ورزشي و اعضاي كميته رفاهي ورزشي كانون بر ضرورت حفظ اتحاد و همبستگي براي حراست از منافع صنف و كانون تاكيد كرد.

 

رئيس كانون با دعوت از همه سردفتران و دفترياران براي ياري رساندن به اعضاي هيات مديره تصريح كرد: دست ياري به سوي همه همكاران با گرايش ها و سلايق و ديدگاه هاي مختلف دراز مي كنيم تا به هر شكلي كه مي توانند كمك كار و همراه ما باشند.

 

وي گفت: هرچند موضوع ورزش و مشاركت سردفتران و دفترياران در رشته هاي ورزشي براي ما از اهميت خاصي برخوردار است اما به دليل محدوديت ها و مشغله هاي كارِ سردفتري و دفترياري، مهمترين دغدغه و اولويت اصلي ما، امور رفاهي و ارائه خدمات مطلوب رفاهي به همه همكاران در سراسر كشور است.

 

رئيس كانون سردفتران و دفترياران با تاكيد بر توجه به شانيت سردفتران و دفترياران،‌ خاطرنشان كرد: بهترين هتل ها و مراكز تفريحي و ورزشي در كشور بايد طرف قرارداد با كانون قرار گيرد. همچنين بايد با رعايت عدالت در ارائه خدمات، همان خدمتي كه قرار است در تهران به همكاران ارائه شود، بايد در ساير استان‌ها هم انجام شود.

 

خنداني به ميزان اعتبار تخصيص يافته براي امور رفاهي و ورزشي در سال جاري هم اشاره كرد و افزود: اعتبار قابل توجهي براي سال جاري به تصويب اعضاي هيات مديره رسيده و از سوي ديگر براي كانون ها و جوامع استاني هم اعتبار رفاهي و ورزشي جداگانه اختصاص يافته كه مجموعا مي تواند پاسخگوي بخش قابل توجهي از انتظارات همكاران در اين حوزه باشد.

 

آذرپور خبر داد: بزودي كمك هزينه سفر به سردفتران و دفترياران پرداخت مي شود/ طرح تكريم بازنشستگان اجرايي مي شود

 

مسئول كميته رفاهي ورزشي كانون هم دراين نشست با تبريك انتصاب خنداني به عنوان رئيس كانون به ارائه گزارشي از فعاليت‌هاي انجام شده در سه حوزه رفاهي، ورزشي و بازنشستگان پرداخت و گفت: طرح پرداخت كمك هزينه سفر به همكاران به صورت يك بار در سال به تصويب هيات مديره كانون رسيده اما درصدد آن هستيم مبلغ آن را افزايش دهيم.

 

حميد آذرپور به اقدامات صورت گرفته در حوزه ورزش اشاره كرد و افزود: درحال حاضر مسئولين شش رشته ورزشي منصوب و برخي رشته ها از جمله كوهنوري از سال گذشته فعاليت خود را به صورت مستمر و حرفه اي آغاز كرده اند.

 

وي با اشاره به شيوع ويروس كرونا و توقف بسياري از برنامه هاي ورزشي از اواخر سال گذشته تاكنون، تصريح كرد: متاسفانه جشنواره ورزشي ويژه سردفتران و دفترياران كه قرار بود در ايام دهه فجر سال گذشته برگزار شود، عليرغم برنامه ريزي هاي انجام شده به زمان ديگري موكول شد.

 

آذرپور به پيشنهاد و تصويب طرح تكريم بازنشستگان براي ارايه خدمات در زمينه هاي مختلف به بازنشستگان و خانواده آنان اشاره كرد و افزود: در اولين گام مقرر شد از ابتداي سال جاري ليست بازنشستگان در پايان هرفصل به كميته رفاهي ارائه و طي مراسمي در هيات مديره كانون مركز و استان ها با اهداي لوح از اين عزيزان تجليل درخوري به عمل آيد.

 

تاریخ ارسال خبر: 
99/04/04