کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 03 ارديبهشت 1400

دومین مراسم تجلیل از سردفتران و دفتریاران بازنشسته دفاتر اسناد رسمی کشور برگزار شد

دومین مراسم تجلیل از سردفتران و دفتریاران بازنشسته دفاتر اسناد رسمی کشور برگزار شد

این مراسم با حضور تعدادی از سردفتران و دفتریاران بازنشسته استان تهران و اعضای هیئت مدیره کانون در سالن اجتماعات کانون سردفتران و دفتریاران برگزار شد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی علی خندانی، رئیس کانون سردفتران و دفتریاران ضمن تبریک به بازنشستگان، اطمینان مردم به سردفتران اسناد رسمی را مایه افتخار دانست و گفت: اعتمادی که مردم به سردفتران دارند در حقیقت اعتماد به اعتبار جایگاه سردفتری است و این مهم از حسن عملکرد سردفتران در طول سال‌های گذشته به دست آمده است.

 

 وی با تاکید بر اینکه این اعتماد باید به نسل بعدی منتقل شود از حسن عمل سردفتران بازنشسته قدردانی کرد.

 

 خندانی مجموعه کانون را ثمره تلاش سردفتران و دفتریاران بازنشسته دانست و اظهار داشت: تلاش ما در کانون این است که همکاران بازنشسته در مورد مسائل مالی، درمانی و مواردی که با کانون مرتبط است دغدغه‌ای نداشته باشند.

 

رئیس کانون سردفتران و دفتریاران با بیان اینکه شاید پرداختی‌های ما به همکاران بازنشسته در شأن آنان نباشد ابراز امیدواری کرد، این مهم در آینده برطرف شود.

 

خندانی باشاره به اینکه کانون، خانه سردفتران و دفتریاران شاغل و بازنشسته است از همکاران بازنشسته درخواست کرد تا در هر حوزه‌ای که می‌توانند همکاران خود را در کانون از تجربیات خود بهره‌مند کنند.

 

در ادامه این جلسه محمد عظیمیان، نایب رئیس کانون سردفتران و دفتریاران با تقدیر از زحمات و تلاش های سردفتران و دفتریاران بازنشسته بر ضرورت انتقال تجربیات گرانقدر آنان تاکید کرد.

 

محمد عظیمیان با بیان اینکه تقدیر ما اندازه‌ای با زحمات شما نخواهد داشت گفت: مراسم قدردانی و گرامیداشت همکاران بازنشسته سنت حسنه ای است که در این دوره هیئت مدیره اتفاق افتاده است و جا دارد از آقای آذرپور و واحد رفاهی کانون  تشکر کنیم.

 

همچنین در ابتدای این مراسم آذرپور، مسئول واحد رفاهی کانون سردفتران و دفتریاران با تبریک نائل شدن تعدادی از سردفتران و دفتریاران به بازنشستگی، از زحمات و تلاش آنان درطول دوران خدمت قدردانی کرد.

 

وی تقدیر از بازنشستگان پس از سالها تلاش را سنتی حسنه خواند و بر استمرار آن تاکید کرد و گفت: این مراسم با یاری و مساعدت هیات مدیره کانون برگزار شده  و به لطف خدا در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

 

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات و خدمات شایسته سردفتران و دفتریاران بازنشسته قدردانی شد.

 

تاریخ ارسال خبر: 
99/10/03