کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 09 اسفند 1399

پیام تبریک دکتر خدائیان به مناسبت روز سردفتر

پیام تبریک دکتر خدائیان به مناسبت روز سردفتر

دکتر خدائیان معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پیامی فرارسیدن روز ششم دی‌ماه ، روز سند رسمی و سردفتر را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، در پیام دکتر ذبیح الله خدائیان به مناسبت فرارسیدن روز ششم دی ماه آمده است:

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا إِذا تَدایَنْتُمْ بِدَیْنٍ إِلی‏ أَجَلٍ مُسَمًّی فَاکْتُبُوهُ وَ لْیَکْتُبْ بَیْنَکُمْ کاتِبٌ بِالْعَدْلِ و ...

شما اى كسانى كه ايمان آورده ايد هر گاه به يكديگر وامى تا مدت معينى داديد آنرا بنويسيد، نويسنده اى در بين شما آن را به درستى بنويسد و ...

فرا رسیدن روز ششم دی‌ماه را خدمت یکایک همکاران عزیز و ارجمند در دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور تبریک عرض می‌نمایم.

دفاتر اسناد رسمی به عنوان یکی از مهمترین بخش های خصوصی کشور در طول سابقه فعالیت درخشان خود، در انجام تکالیف قانونی، همواره مورد اعتماد حاکمیت و مردم بوده و صداقت، امانتداری و قانون‌مداری همواره محور فعالیتهای آن می باشد.

این مجموعه بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بازویی قدرتمند و توانمند در مجموعه قضائی و نظام اسلامی محسوب می شود که با تکیه بر الطاف الهی و استفاده از تجربه ، تخصص علمی و تعهد نیروهای خود، موفق ظاهر شده است.

اینجانب فرارسیدن این روز مبارک را به محضر یکایک سردفتران، دفتریاران و همکاران این مجموعه معظم تبریک عرض نموده و امیدوارم همگی در سایه توکل به حضرت احدیت در راه انجام وظایف قانونی  و خدمت شایسته در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بویژه در عرصه کتابت اسناد رسمی و توسعه سیستم های الکترونیک و برخط موفق و پیروز باشید.

ذبیح الله خدائیان

معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور                                                                                                           

 

 


تاریخ ارسال خبر: 
99/10/7