کانون سردفتران و دفتریاران

چهارشنبه, 13 اسفند 1399

تفاهم نامه کانون سردفتران و دفتریاران و فدراسیون تنیس روی میز

تفاهم نامه کانون سردفتران و دفتریاران و فدراسیون تنیس روی میز

تفاهم‌نامه‌ کانون سردفتران و دفتریاران و فدراسیون تنیس روی میز به امضا رسید.

 

 

به گزارش روابط عمومی، رئیس کانون سردفتران و دفتریاران در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی و تاثیر تلاش های بزرگ مردان کشورمان در جهت اعتلای نظام ابراز امیدواری کرد ما نیز بتوانیم این بزرگان را الگوی خود قرار دهیم.

 

علی خندانی با بیان اینکه استرس در شرایط خاص کاری دفاتر اسناد رسمی همواره وجود دارد، بر ضرورت وجود ورزش تاکید کرد و گفت: بهترین کار روی آوردن به ورزش است که باعث کاهش استرس و فشار روحی و روانی ناشی از کار خواهد شد.

 

وی ورزش تنیس را با توجه به سهل‌الوصول بودن نسبت به سایر ورزشها در دسترس تر دانست و گفت: این ورزش شرایط سنی خاصی ندارد و می تواند جای خود را در جامعه دفاتر اسناد رسمی باز کند.

 

 

رئیس کانون سردفتران و دفتریاران اهمیت به مبحث ورزش در دیدگاه هیات مدیره کانون را یادآور شد و ادامه داد: برای رهایی از استرس‌ها و بیماری‌های شایع در بین همکاران، ضروری است بیش از گذشته به ورزش روی آوریم. در سال جاری به دلیل شیوع بیماری کرونا امکان توسعه ورزش وجود نداشت و امیدواریم در آینده شرایط بهتری را تجربه کنیم.

 

رئیس فدراسیون تنیس روی میز هم با ارایه توضیحاتی در رابطه با ورزش تنیس، از امضای تفاهم‌نامه با کانون سردفتران و دفتریاران ابراز خرسندی کرد.

 

مهرداد قارداشی این تفاهم نامه را در راستای توسعه ورزش تنیس روی میز در کانون و دفاتر اسناد رسمی موثر دانست و گفت: همه همکاران سردفتر و دفتریار و کارکنان دفاتر اسناد رسمی می توانند در این رشته ورزشی فعال باشند.

 

همچنین حمید آذرپور، مسئول کمیته رفاهی ورزشی کانون نیز با بیان گزارشی از فعالیت های این واحد اظهار داشت: در حال حاضر هیئت فوتبال، فوتسال، کوهنوردی، ورزش بانوان و ورزش‌های رزمی در کمیته رفاهی ورزشی کانون فعال شده است و توسعه ورزش در بین سردفتران و دفتریاران و در کل دفاتر اسناد رسمی یکی از اهداف مهم واحد رفاهی ورزشی کانون است.

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
99/10/15