کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 03 ارديبهشت 1400

رونمایی از برنامه "نصاب ابزار" مورد نیاز سامانه های خدمات ثبتی

رونمایی از برنامه "نصاب ابزار" مورد نیاز سامانه های خدمات ثبتی
با حضور علی خندانی رییس کانون سردفتران و دفتریاران از برنامه نصاب ابزار مورد نیاز سامانه های خدمات ثبتی رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، علیرضا سلیمی، عضو هیات مدیره و مدیر واحد فناوری اطلاعات کانون در مراسم رونمایی از برنامه "نصاب ابزار" مورد نیاز سامانه های خدمات ثبتی گفت: دفاتر اسناد رسمی برای نصب و کار با سامانه های مختلف از جمله ثبت آنی، ثبت احوال، کارتخوان، دستگاه اثر ثبت اثر انگشت و ... نیاز به نصب و به روز رسانی ابزارهای نرم افزاری متعدد دارند که در بسیاری از موارد، همکاران در نصب جدید و یا به روزرسانی این ابزارها با مشکل مواجه بودند.
سلیمی افزود: نصاب پیش رو این امکان را به همکاران می دهد تا با نصب یک فایل، کلیه ابزارهای نرم افزاری مورد نیاز خود در بخش ثبت آنی و ثبت احوال و ... را نصب و به صورت خودکار، مستمرا به روزرسانی شود.
مدیر واحد فناوری اطلاعات کانون تاکید کرد: نصاب پیش رو این قابلیت را دارد تا با قراردادن فایلهای مختلف در آن،امکان نصب، استفاده و به روزرسانی خودکار آن برای همکاران فراهم شود.
سلیمی با بیان اینکه در حال حاضر مواردی مانند برنامه وی پی ان، سیلورلایت، کامپوننت های استفاده از کارت ملی هوشمند، میان افزار استفاده از اسکنر اثر انگشت سرویس دستینه و ... در این نصاب خودکار قرارداده شده است، گفت: در ادامه هر فایل مورد نیاز عموم همکاران به نصاب اضافه شود، قابل نصب و به روزسانی مستمر خودکار برای همکاران خواهد بود. این برنامه از فردا روی پرتال کانون سردفتران و دفنریاران قابل استفاده برای عموم همکاران است.
تاریخ ارسال خبر: 
99/11/11