کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 03 مهر 1400

5 طلا و 4 نقره؛ ارمغان رزمی­ کاران ایران از مسابقات جهانی WASCO ایتالیا

5 طلا و 4 نقره؛ ارمغان رزمی­ کاران ایران از مسابقات جهانی WASCO ایتالیا

تيم ملی مردان فدراسیون ورزش­های رزمی کشورمان که با حمایت کانون سردفتران و دفتریاران در ششمین دوره مسابقات رزمی واسكو (World All Style Combat Organization قهرمانی جهان در کشور ایتالیا حضور یافته بود با 5 مدال طلا و 4 نقره به کار خود خاتمه داد.

به گزارش پایگاه خبری کانون سردفتران و دفتریاران، ملی­پوشان فدراسیون ورزش­های رزمی ایران در مسابقات WASCO قهرمانی جهان 2012 که با حضور ورزشكاراني از 40 کشور مطرح جهان برگزارشد موفق به کسب9 مدال رنگین جهانی شدند.

 

در این مسابقات محمد جمشیدی در وزن +85 کیلوگرم؛ محمد ترک در وزن +95 کیلوگرم؛ حنان لُهراسبی در وزن منهای 70 کیلوگرم و رضا احمدیان در وزن +75 کیلوگرم موفق به کسب مدال طلای جهانی شدند و احسان لطفی در وزن منهای 80 کیلوگرم؛ سید صائم شیخ­الاسلامی(کارمند دفتر اسناد رسمی) در وزن منهای 70 کیلوگرم و سیامک قلی‌زاده(سردفتر اسناد رسمی) در وزن منهای75 کیلوگرم به مدال نقره جهانی دست یافتند.

 

همچنین اکبر روح پرور ملی پوش پیش­کسوت کشورمان موفق به کسب مدال طلا در رشته کاتا شده و در لایت کنتاکت به مقام دوم دست یافت. وی در رده پیشکسوتان به­عنوان فنی­ترین رزمی­کار جهان نیز شناخته شد.

 

خاطرنشان می­کند اين مسابقات در رده هاي سني خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، پیشكسوتان و رده طلايي برگزارشد و تیم ملی بانوان فدراسیون ورزش­های رزمی کشورمان برای نخستین بار در مسابقات جهانی شرکت ­کرد.

 

در تیم ملی مردان ایران از اعضای كانون سردفتران و دفترياران به غیر از مربی تیم ملی که دفتریار اسناد رسمی و دارنده چندین مدال جهانی است، سه نفر در تيم ملي بزرگسالان ورزش­هاي رزمي ايران حضور داشته که موفق به کسب مدال نیز شدند.

انتهاي پيام