کانون سردفتران و دفتریاران

سه شنبه, 08 مهر 1399

هتل سیمرغ کیش

 

هتل سيمرغ كيش با 50% تخفيف


  • هتل سه ستاره ساحلی سیمرغ کیش واقع در خیابان جهان در سال ۱۳۷۰ افتتاح و جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، در سال ۱۳۹۷ بازسازی شد.
  • این مجموعه دارای ۸۵ باب اتاق با امکانات رفاهی مناسب است و دسترسی مناسبی به پارک دلفین ها و ساحل نیلگون خلیج فارس دارد.
  • هتل سیمرغ با امکانات و تجهیزات رفاهی ویژه از جمله ساحل اختصاصی و کادری مجرب، پذیرای خانواده بزرگ سردفتران و دفترياران است.
  • اين هتل آقایان مجرد ، میهمانان خارجی و عرب را پذيرش نمي كند.

براساس توافق نامه"كميته رفاهي ورزشي كانون سردفتران و دفترياران" با "مركز خدمات فرهنگي رفاهي راويان ايثار"، سردفتران و دفترياران محترم اعم از شاغل، بازنشسته، مستمري بگيران، كاركنان دفاتر اسناد رسمي، پرسنل كانون و خانواده هاي ايشان مي توانند از اين هتل در كيش استفاده نمايند؛

 

1- مدت توافق از تاريخ 98/02/20 به صورت شناور است.

2- صورتحساب مهمانان با 50 درصد تخفیف محاسبه می شود.

3- براساس اين توافق نامه، هزينه اقامت هرنفر شبي 95 هزار تومان است.

4- هزينه غذا براي مهمانان كانون با 10% تخفيف برابر منو محاسبه مي شود.

5- مركز راويان ايثار در ايام پيك تعهدي نسبت به پذيرش مهمانان كانون با 50% تخفيف نخواهد داشت و درصورت داشتن جا پذيرش مهمانان كانون را انجام مي دهد.

6-   میهمانان كانون سردفتران در ايام غيرپيك می بایست حداقل یک هفته قبل نسبت به رزرو هتل از طریق تماس با "مركز خدمات فرهنگي رفاهي راويان ايثار" به شماره 09121267042 (جناب آقاي فرشادي) تماس حاصل فرمايند.همكاران محترم لطفا براي رزرو اتاق صرفا از طريق شماره تماس اعلام شده اقدام نموده و به هيچ عنوان با هتل تماس نگيريد.

7- هتل سيمرغ كيش هيچگونه تعهدي نسبت به دريافت و پذيرش مهمان خارج از اين توافق نامه ندارد و هرگونه تمديد زمان اقامت و افزايش همراهان مي بايست با هماهنگي مركز خدمات فرهنگي و رفاهي راويان ايثار انجام شود.

8- هزينه اقامت كودكان بنابه سن آنان، براساس نرخ مصوب هتل محاسبه خواهد شد.

9- هتل ساحلي سيمرغ كيش سه ستاره است.

10-هزينه ميني بار به عهده مهمان است.

11- ساعت تخلیه اتاق 12 ظهر و تحویل اتاق 14 است.

 

آدرس هتل: كيش، ابتدای خیابان جهان، بعد از بازار مرجان